Maksimalna učinkovitost susreće sportsku prehranu

Sportska prehrana s preko 80 godina iskustva

Marka Weider Germany nema samo 80 godina iskustva, već i stručnost i znanje u razvoju proizvoda. Ovdje se kapitalizira maksimalna učinkovitost i najviša kvaliteta sportske prehrane. Weider se fokusira na proizvodnju najboljih mogućih dodataka kako bi omogućio postizanje sportskih ciljeva.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblici prehrane Svojstva
Filteri

Weider Germany GmbH: 7 proizvoda

WEIDER 32% proteinske pločice

WEIDER 32% proteinske pločice, kokos (60 g)

  • bez kofeina
  • nizak sadržaj glutena
  • 19g proteina po pločici
€ 2,29 (€ 38,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

WEIDER 40% proteinske pločice

WEIDER 40% proteinske pločice, kikiriki i karamela (50 g)

  • malo ugljikohidrata
  • bez kofeina
  • nizak udio šećera
€ 2,09 (€ 41,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Proteinska pločica 60%, Salted Peanut Caramel

WEIDER Proteinska pločica 60%, Salted Peanut Caramel, 45 g

  • 27 g proteina po pločici
  • malo šećera
  • s BCAA
€ 2,69 (€ 59,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

WEIDER Proteinska pločica 60%, Cookies & Cream

WEIDER Proteinska pločica 60%, Cookies & Cream, 45 g

  • s L-glutaminom
  • ne sadrži gotovo nikakav šećer
  • 27 g proteina po pločici
€ 2,69 (€ 59,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

WEIDER Proteinska pločica 60%, Vanilla Caramel

WEIDER Proteinska pločica 60%, Vanilla Caramel, 45 g

  • s cinkovim glukonatom
  • 27g proteina po pločici
  • sadrži samo 0,3 g šećera
€ 2,69 (€ 59,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

WEIDER Protein Cookie American Cookie Dough

WEIDER Protein Cookie American Cookie Dough, 90 g

  • 100% vegansko
  • bez palminog ulja
  • bez zaslađivača
€ 2,29 (€ 25,44 / kg)

Dostava do 07. listopada

WEIDER Melatonin Gummies

WEIDER Melatonin Gummies, 60 Tablete za žvakanje

  • 1mg melatonina
  • bez aspartama
  • bez glutena
€ 11,39 (€ 63,28 / kg)

Dostava do 14. listopada