Vetain Bio namaz od badema, 200 g
Cjeloviti namaz od badema za svaki dan
€ 7,99
(€ 39,95 / kg, uključ. 25% PDV
Vrste:
-
Vetain
Bio namaz od kikirikija
Kremasta tekstura za slane i slatke recepte
€ 7,99(€ 15,98 / kg) -
Vetain
Bio namaz od badema
Cjeloviti namaz od badema za svaki dan
€ 7,99(€ 39,95 / kg) -
Vetain
Bio namaz od lješnjaka
Intenzivan užitak s punim okusom
€ 7,99(€ 39,95 / kg) -
Vetain
Bio namaz od indijskih oraščića
Kremasto i punog okusa
€ 7,99(€ 39,95 / kg)
Značajke i prednosti
- 100 % neoguljeni bio bademi
- bez aditiva i šećera
- za muesli, porridge i kruh
-
Bez šećera -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Smeđi Bio namaz od badema može se koristiti izravno na kruhu, u shakeovima ili porridgeu. Sastoji se od prženih badema iz Španjolske i ne sadrži aditive, šećer ni palmino ulje.
| Br. proiz. | VE-78 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4262420250595 |
| Br. proizvođača: | 78 |
| Marke: | Vetain |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez šećera, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Mus |
| Svojstva : | Bez šećera, BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2583 / 617 kj / kcal |
| Masti | 53 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4 g |
| Ugljikohidrati | 6,2 g |
| od toga Šećer | 4,6 g |
| | 24 g |
| Sol | 0,01 g |
Sirovine
100 % prženi bademi[1]
- sastojci iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Njemačka, support@vetain.de |
|---|