Sve na temu vitamini

Vitamini su organski spojevi i sudjeluju u različitim procesima u tijelu.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Vitamini: 1 - 30 od 681 proizvoda

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

  • sadrži aktivirani oblik vitamina B
  • jednostavno doziranje i unos
  • vegansko, bez glutena i laktoze
€ 45,99 (€ 919,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-kompleks forte

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-​kompleks forte, 60 kapsule

  • proizvedeno od klica kvinoje
  • 100% prirodnog porijekla
  • nježno obrađeno ručno
€ 29,49 (€ 842,57 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin D3 + K2 kapi

Vitamaze Vitamin D3 + K2 kapi, 50 ml

  • od MCT-a i maslinovog ulja
  • sa pipetom od prirodnog kaučuka
  • kolekalciferol (D3) i menakinon MK7 (K2)
€ 20,49 (€ 409,80 / l)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations B-kompleks

pure encapsulations B-​kompleks, 120 kapsule

  • idealno za dugotrajnu upotrebu
  • sa svih 8 B vitamina
  • savršeno za svaki dan
€ 52,99 (€ 2.119,60 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nature Love Vitamin D3+K2

Nature Love Vitamin D3+K2, 30 ml

  • otopljeno u kokosovom ulju
  • godišnja zaliha visoke doze
  • s vrhunskim vitaminom K2
€ 20,49 (€ 683,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin K2

Vitamaze Vitamin K2, 180 tab.

  • 200 mcg menakinona MK-7
  • bez magnezijevog stearata
  • u izvrsnoj kvaliteti
€ 26,49 (€ 735,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U.

pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U., 120 kapsule

  • s 25 mcg kolckalcifcrola po kapsuli
  • samo 1 kapsula svaka 2 dana
  • odlično za cijelu godinu
€ 42,99 (€ 1.954,09 / kg)

Dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Hema-Plex®

NaturesPlus® Hema-​Plex®, 30 tab.

  • s odgođenim oslobađanjem
  • 1 tableta dnevno
  • s 85 mg željeza
€ 17,59 (€ 257,92 / kg)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kap.

  • prirodno iz lanolina
  • samo 1 kapsula tjedno
  • praktično za svakodnevnu upotrebu
€ 15,89 (€ 1.059,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Source of Life

NaturesPlus® Source of Life, 90 tab.

  • provjereni koncept vitalnih nutrijenata
  • s punovrijednim koncentratima
€ 53,99 (€ 263,37 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nature Love Vitamin D3 1000

Nature Love Vitamin D3 1000, 30 ml

  • visoko dozirano
  • samo 1 kap dnevno
  • dovoljno za cijelu godinu
€ 8,59 (€ 286,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin D3

Vitamaze Vitamin D3, 180 tab.

  • visokodozirano
  • vitamin D3 kao kolekalciferol
  • bez magnezijevog stearata
€ 24,99 (€ 231,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Life Light MultiAll

Life Light MultiAll, 180 kapsule

  • kompleks mikronutrijenata
  • s vitaminima, mineralima i biljnim ekstraktima
  • bez umjetnih bojila i konzervansa
€ 79,49 (€ 496,81 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin C 400

pure encapsulations Vitamin C 400, 90 Kapsule

  • idealno za osjetljive osobe
  • neutralna pH-vrijednost
  • pruža dodatni kalcij, natrij kalij
€ 31,99 (€ 743,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Igennus Super B-Complex

Igennus Super B-​Complex, 180 tab.

  • visoka bioraspoloživost i apsorpcija
  • vrlo male tablete
  • s vitaminom C
€ 36,49 (€ 629,14 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin B6

pure encapsulations Vitamin B6, 90 Kapsule

  • aktivirani oblik
  • potpuno biljno
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 29,80 € 35,49 (€ 1.419,05 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nature Love Vitamin B Komplex

Nature Love Vitamin B Komplex, 90 kapsule

  • vioaktivni oblici vitamina B
  • veganski i bez glutena
  • pakiranje za 3 mjeseca
€ 18,19 (€ 433,10 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations All-in-one Plus

pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 Kapsule

  • s vitaminima i mineralima
  • hipoalergena formula
  • dnevna doza od 2 kapsule
€ 96,99 (€ 487,39 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

ZeinPharma Puferirani vitamin C 500 mg

ZeinPharma Puferirani vitamin C 500 mg, 90 kapsule

  • u obliku kalcijevog askorbata
  • neutralna pH vrijednost od 6–7,5
  • pogodno za osjetljive osobe
€ 19,29 (€ 283,68 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nature Love Vitamin B12

Nature Love Vitamin B12, 90 tab.

  • 1000 mcg vitamina B12
  • metilkobalamin i adenozilkobalamin
  • pakiranje za 6 mjeseci
€ 13,69 (€ 507,04 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin K2 kapi

Vitamaze Vitamin K2 kapi, 50 ml

  • u visokokvalitetnom All-trans obliku:> 99%
  • s pipetom od prirodne gume
  • visoko dozirano
€ 28,49 (€ 569,80 / l)

Dostava do 07. listopada

SOLGAR Ester-C Plus 1000 mg kompleks vitamina C

SOLGAR Ester-​C Plus 1000 mg kompleks vitamina C, 180 tab.

  • veganska formulacija
  • s acerolom i šipkom
  • 1 tableta dnevno
€ 99,99 (€ 287,58 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

pure encapsulations All-in-One Basic Care

pure encapsulations All-​in-​One Basic Care, 60 Kapsule

  • paktična kombinacija
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
  • bez soje, laktoze i glutena
€ 37,49 (€ 646,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Niacinamid 500 mg

NaturesPlus® Niacinamid 500 mg, 90 tab.

  • beskvasni vitamin B3
  • pogodan za vegetarijance
€ 14,19 (€ 157,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin B-Complex Forte

Vitamaze Vitamin B-​Complex Forte, 120 tab.

  • bez magnezijevog stearata
  • s posebno visokodoziranim komponentama
  • odgovara najvišim standardima kvalitete
€ 20,49 (€ 284,58 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Vitamin B-Complex

Vitamaze Vitamin B-​Complex, 180 tab.

  • bez magnezijevog stearata
  • komponente u visokodoziranom obliku
  • odgovara najvišim standardima kvalitete
€ 20,49 (€ 569,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin B12 (Metilkobalamin)

pure encapsulations Vitamin B12 (Metilkobalamin), 90 kapsule

  • aktiviran vitamin B12
  • optimalna iskoristivost
  • dovoljna opskrba za vegetarijance
€ 34,49 (€ 2.028,82 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Vitamin C 1000 puferirano

pure encapsulations Vitamin C 1000 puferirano, 250 Kapsule

  • za dnevni unos
  • idealno za osjetljive osobe
  • neutralna pH-vrijednost
€ 96,49 (€ 316,36 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin 180 pastila

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin 180 pastila, Miješano voće, 180 pastila (180 Tablete za žvakanje)

  • multivitamini u obliku životinja za djecu
  • različitih okusima
  • formula Source of Life®
€ 39,49 (€ 106,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Source of Life®– Minitabs

NaturesPlus® Source of Life®– Minitabs, 360 tab.

  • potpuni multivitamin
  • lako se guta
  • hipoalergena formula
€ 98,99 (€ 247,48 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada