Veliki izbor proizvoda s aloe verom

Carica ljekovitih biljaka posvuda se smatra odličnim proizvodom za njegu. Ova biljka se koristi već više od 5000 godina. Već tada su Nefertiti i Kleopatra jednostavno bile oduševljene njezinim dragocjenim svojstvima. Zbog mnoštva hranjivih tvari i tisućljetne tradicije ova takozvana biljka besmrtnosti tijekom godina uživa stalnu popularnost. Sadrži različite vrste vitamina, minerala, aminokiselina, polisaharida, enzima i sekundarnih biljnih tvari. Pogotovo su ljudi s osjetljivom kožom više nego uvjereni. Meksiko je danas jedno od najvažnijih glavnih uzgojnih područja. Suha, topla klima i svjetlost najbolji su uvjeti za postizanje uspješnog rasta. Biljke iz porodice Affodillaceae ne trebaju stabljiku za rast kao mnoge druge biljne vrste, već im je potrebna samo zemlja. U optimalnim uvjetima aloe vera može doseći duljinu lista do 50 cm. Silueta biljke vizualno podsjeća na kaktus zbog glatke površine lista i bodljika. Ako ste ikad okusili dragocjeni gel unutar lista, sigurno ste osjetili gorak okus. Na arapskom jeziku Aloe trefflicher znači mudro ali i gorko. Međutim, to Vas ne bi trebalo spriječiti pri internoj primjeni. Otkrijte iznenađujuće veliku paletu proizvoda vrhunske kvalitete, bilo u obliku kapsula, praha, napitka ili kao dodatak u kozmetičkim proizvodima.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Dobro za
Filteri

Aloe Vera: 12 proizvoda

Amaiva Organski sok od aloe vere

Amaiva Organski sok od aloe vere, 1 l

  • 100% direktni sok
  • sa 1200 mg aloveroze
  • bez boja i konzervansa
€ 26,99 (€ 26,99 / l)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura 100% aloe vera - gel za piće

FutuNatura 100% aloe vera -​ gel za piće, 500 ml

  • za piće ili njegu tijela
  • s komadićima pulpe
  • pasterizirano
€ 13,09 (€ 26,18 / l)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Aloe Vera

Anatis Naturprodukte Aloe Vera, 90 kapsule

  • bez aditiva
  • proizvedeno u Austriji
€ 46,49 (€ 1.291,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura Kurkumin + piperin

FutuNatura Kurkumin + piperin, 90 kapsule

  • nije prikladno za trudnice i dojilje
  • vrlo popularne ayurvedske biljke
  • 950 mg kurkumina
€ 22,99 (€ 410,54 / kg)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura Aloe Vera 100% sok

FutuNatura Aloe Vera 100% sok, 1 l

  • za piće i za kreme
  • dobivenohladnim prešanjem listova
  • bez aloina
€ 18,79 (€ 18,79 / l)

Dostava do 15. listopada

Cosmoveda Aloe Vera sok Pure Bio

Cosmoveda Aloe Vera sok Pure Bio, 300 ml

  • osvježavajuća poslastica
  • poboljšava smoothije i deserte
  • obogaćuje jogurte
€ 8,82 € 9,29 (€ 29,40 / l)

Dostava do 07. listopada

KUMARI Aloe Vera sok organskog porijekla

KUMARI Aloe Vera sok organskog porijekla, 1 l

  • organski, svježi i nerazrijeđeni
  • sadrži preko 200 nutrijenata
  • min. 1200 mg aloeverose po litri
€ 25,99 (€ 25,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Life Light Aloe Vera sok, bio

Life Light Aloe Vera sok, bio, 500 ml

  • 99,9% čisti bio sok aloe vere
  • od gela ručno oguljenih listova
  • za otprilike 10 porcija
€ 20,49 (€ 40,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Komadići aloe vere u organskom soku aloe vere

Cosmoveda Komadići aloe vere u organskom soku aloe vere, 300 ml

  • 95% komadići aloe vere
  • 5% soka aloe vere
  • savršeno uz jogurt, deserte i smoothije
€ 12,39 (€ 41,30 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sok Aloa vera+

Kräuter Max Sok Aloa vera+, 1 l

  • 99,6 % sok od svježe biljke aloa vere
  • s vitaminima B5, B6, B12 i C
€ 28,49 (€ 28,49 / l)

Dostava do 07. listopada

Purasana Aloe Vera Drink Gel

Purasana Aloe Vera Drink Gel, 1 l

  • s pulpom
  • hladnoprešano
  • bez šećera
€ 28,49 (€ 28,49 / l)

Trenutno nije dostupno

ZeinPharma GI Protect

ZeinPharma GI Protect, 60 kapsule

  • s crvenim brijestom i bijelim sljezom
  • s aloe verom i kamilicom
  • bez nepotrebnih aditiva
€ 48,99 (€ 1.484,55 / kg)

Dostava do 20. listopada