Sve na temu vitalne gljive

Vitalne gljive već godina imaju čvrsto mjesto u tradicionalnoj kineskoj medicini.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Vitalne gljive Dobro za
Filteri

Vitalne gljive: 1 - 30 od 58 proizvoda

Anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis gljiva BIO

Anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis gljiva BIO, 180 kapsule

  • Full-spectrum prah iz svih dijelova gljive
  • originalno iz Tibeta
  • u ekološkoj kvaliteti
€ 49,49 € 54,99 (€ 528,74 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Reishi - vitalne gljive, organske

Anatis Naturprodukte Reishi -​ vitalne gljive, organske, 180 kapsule

  • prah punog spektra iz svih dijelova gljiva
  • 100% organska kvaliteta
  • uzgojeno u hranjivim medijima
€ 57,14 € 63,49 (€ 705,43 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Ljekovita gljiva Tremella, bio

Anatis Naturprodukte Ljekovita gljiva Tremella, bio, 90 kapsule

  • bio certificirano
  • kapsulirano u austriji
  • sadrži prirodno prisutnu glukuronsku kiselinu
€ 33,74 € 37,49 (€ 624,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Hericium erinaceus gljiva BIO

Anatis Naturprodukte Hericium erinaceus gljiva BIO, 180 kapsule

  • uzgaja se na hranjivom tlu
  • full-spectrum prah iz svih dijelova gljive
  • bio kvaliteta
€ 57,14 € 63,49 (€ 587,86 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

SanaCare Coprinus comatus

SanaCare Coprinus comatus, 90 kapsule

  • 300 mg ekstrakta gljiva po kapsuli
  • u kombinaciji s vitaminom C
  • bez aditiva i veganski
€ 51,29 € 56,99 (€ 1.360,48 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Polyporus gljiva, bio

Anatis Naturprodukte Polyporus gljiva, bio, 90 kapsule

  • inkapsulirano bez aditiva
  • bez titanijevog dioksida
  • 100% vegansko
€ 28,79 € 31,99 (€ 639,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Gljiva bukovača Bio

Anatis Naturprodukte Gljiva bukovača Bio, 90 kapsule

  • Pleurotus ostreatus
  • biljni oklop kapsule
€ 25,64 € 28,49 (€ 569,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Auricularia gljiva BIO

Anatis Naturprodukte Auricularia gljiva BIO, 180 kapsule

  • uzgojeno na hranjivoj podlozi
  • u ekološkoj kvaliteti
  • poznata i kao bazgina gljiva
€ 52,19 € 57,99 (€ 579,89 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Agaricus BIO

Anatis Naturprodukte Agaricus BIO, 90 kapsule

  • uzgojena na hranjivoj podlozi
  • Full-spectrum prah iz svih dijelova gljive
€ 30,70 € 37,49 (€ 588,12 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Cordyceps kapsule Bio

Terra Elements Cordyceps kapsule Bio, 150 kapsule

  • biljna celulozna kapsula
  • kvaliteta iz Tibeta
  • sirova hrana u obliku kapsula
€ 29,69 € 32,99 (€ 494,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Zec gljiva Bio

Anatis Naturprodukte Zec gljiva Bio, 90 kapsule

  • 70% polisaharida
  • ručno inkapsulirano
€ 28,79 € 31,99 (€ 639,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Čaga gljiva

Anatis Naturprodukte Čaga gljiva, 180 kapsule

  • Inonotus obliquus
  • 70% polisaharida
€ 44,09 € 48,99 (€ 489,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Hericium kapsule, organske

Terra Elements Hericium kapsule, organske, 150 kapsule

  • snaga gljiva
  • najkvalitetnija sirova hrana
  • biljne celulozne kapsule
€ 26,54 € 29,49 (€ 442,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

MycoWay Mushroom Complex

MycoWay Mushroom Complex, 180 kapsule

  • objedinjuje 6 visokokvalitetnih ekstrakata gljiva
  • s esencijalnom aminokiselinom L-leucinom
  • veganski proizvod
€ 20,69 € 22,99 (€ 143,68 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Reishi Mono 450 mg

ZeinPharma Reishi Mono 450 mg, 120 kapsule

  • čisti prah
  • visoka doza
  • nježno sušeno
€ 26,54 € 29,49 (€ 315,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Reishi 4 vrste gljiva u prahu BIO

Anatis Naturprodukte Reishi 4 vrste gljiva u prahu BIO, 140 g

  • prah punog spektra dobiven od svih dijelova gljive
  • ručno punjeno
  • bez aditiva i punila
€ 64,34 € 71,49 (€ 459,57 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

MycoWay Tiger Milk Mushroom 300 mg

MycoWay Tiger Milk Mushroom 300 mg, 90 kapsule

  • 300 mg ekstrakta gljive Lignosus rhinocerus
  • visok udio beta-glukana (≥ 50 %)
  • samo 1 kapsula dnevno
€ 20,69 € 22,99 (€ 480,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Bio Chaga prah

Terra Elements Bio Chaga prah, 100 g

  • kvaliteta sirove hrane
  • nježna obrada
  • svestrana primjena
€ 20,69 € 22,99 (€ 206,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

MycoWay 7 Mushrooms Blend

MycoWay 7 Mushrooms Blend, 250 g

  • mješavina od 7 gljiva
  • visokokvalitetni ekstrakti 4:1 i 12:1
  • jedinstvena kombinacija
€ 20,69 € 22,99 (€ 82,76 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Agaricus prah

Terra Elements Agaricus prah, 100 g

  • vrlo visoka kvaliteta sirove hrane
  • samoniklo uzgojeno
  • svestrana primjena
€ 20,69 € 22,99 (€ 206,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

MycoWay L-ergotionein 5 mg

MycoWay L-​ergotionein 5 mg, 120 kapsule

  • 5 mg L-ergotioneina po kapsuli
  • s 500 mg ekstrakta zlatne bukovače
  • veganski proizvod
€ 25,64 € 28,49 (€ 364,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Ljekovita gljiva bukova guba, bio

Anatis Naturprodukte Ljekovita gljiva bukova guba, bio, 90 kapsule

  • bez sintetičkih materijala
  • bez dodanog šećera
  • veganski
€ 20,69 € 22,99 (€ 741,58 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Bio Maitake prah

Terra Elements Bio Maitake prah, 100 g

  • Pažljivo obrađeno
  • Gljiva bogata hranjivim sastojcima
  • Može se koristiti na više načina
€ 20,69 € 22,99 (€ 206,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Chaga kapsule, bio

Terra Elements Chaga kapsule, bio, 150 g

  • ljekovita gljiva
  • kvaliteta sirove hrane
  • biljna celulozna kapsula
€ 26,54 € 29,49 (€ 176,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

MycoWay Cordyceps Sinensis 1400 mg

MycoWay Cordyceps Sinensis 1400 mg, 180 kapsule

  • visokokvalitetni ekstrakt gljive
  • praktično i jednostavno
  • prikladno za svakodnevno uzimanje
€ 20,69 € 22,99 (€ 136,03 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Shiitake prah Bio

Terra Elements Shiitake prah Bio, 100 g

  • ukusna ljekovita gljiva
  • svestrano
  • nježno obrađeno
€ 20,69 € 22,99 (€ 206,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

MycoWay Tremella 1000 mg

MycoWay Tremella 1000 mg, 180 kapsule

  • pažljivo prerađeno
  • bogato beta-glukanom
  • idealno za svakodnevno uzimanje
€ 25,64 € 28,49 (€ 235,66 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Shiitake gljiva Bio

Anatis Naturprodukte Shiitake gljiva Bio, 90 kapsule

  • oklop kapsule povrća
  • inkapsulirano ručno bez aditiva
€ 23,84 € 26,49 (€ 529,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Reishi Bio

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Reishi Bio, 90 kapsule

  • 100% prirodan i na biljnoj bazi
  • organski GanoUltra Powder™
  • bez alergena
€ 37,49 (€ 925,68 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Bio ful ling ljekovita gljiva

Anatis Naturprodukte Bio ful ling ljekovita gljiva, 90 kapsule

  • prah od svih dijelova gljive
  • veganski kapsulirano u Austriji
  • bez laktoze, glutena i dodanog šećera
€ 33,74 € 37,49 (€ 681,62 / kg)

Dostava do 09. listopada