Pločice s dodatnom porcijom ugljikohidrata

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblici prehrane Svojstva
Filteri

Ekstra ugljikohidrati: 3 proizvoda

Peeroton Power Pack pločice

Peeroton Power Pack pločice, Bobičasto voće (70 g)

  • s niskim glikemijskim indeksom
  • vrlo ukusne
  • bez industrijskog šećera
€ 3,03 € 3,19 (€ 43,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Energy Bar - Trešnja + kofein

Squeezy Energy Bar -​ Trešnja + kofein, 12 pločica po 50 g (600 g)

  • biljna receptura
  • s kofeinom iz guarane
  • kombinacija zobenih pahuljica i hrskave riže
€ 29,49 (€ 49,15 / kg)

Dostava do 07. listopada

Peeroton Ultrapower pločica

Peeroton Ultrapower pločica, 70 g

  • bez industrijskog šećera
  • ručno pečeno
  • prije i/ili tijekom treninga
€ 3,19 (€ 45,57 / kg)

Dostava do 07. listopada