Sonnentor Bio voćni čaj - Naranča, 18 vrećica čaja (32,40 g)
Aromatizirano eteričnim uljem naranče
€ 5,19
(€ 160,19 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- voćno-kiselkasti okus
- čista aroma naranče
- idealno kao baza za punč
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Naranča će svaki voćni čaj učiniti nečim doista posebnim. S ovom mješavinom voćnih čajeva dobit ćete punu aromu naranče, zahvaljujući eteričnom ulju naranče. Jarkocrveni čaj očarat će svojim voćno-kiselkastim okusom i poslužit će kao izvrsna baza za zimske koktele ili božićni punč.
| Br. proiz. | XPI-ST-02309 |
|---|---|
| Sadržaj: | 32,40 g |
| EAN: | 9004145023093 |
| Br. proizvođača: | 02309 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1114 / 266 kj / kcal |
| Masti | 0,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 41,6 g |
| od toga Šećer | 30,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 33,9 g |
| | 4,8 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|