Sonnentor Bio čaj "Freunde Feiern" - dvokomorna vrećica, 27 g
Za posebne ljude
€ 4,89
(€ 181,11 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- nježno-sladni okus
- ugodno začinjeno
- ukusno uz deserte
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Poseban čaj za posebne ljude: sastojci poput tulsi bosiljka, aronije i komorača daju ovoj mješavini njen jedinstveni okus, s kojim odlično paše uz slastice kao što su kolači i deserti, ali i uz krepke užine. Stoga je ovaj biljni čaj, bilo da se pije sam ili u društvu prijatelja, neusporediv užitak.
Sadržaj: 18 dvokomornih vrećica
- 100% bio
- Ekološko pakiranje
- CO2 neutralno
| Br. proiz. | XPI-ST-02593 |
|---|---|
| Sadržaj: | 27 g |
| EAN: | 9004145025936 |
| Br. proizvođača: | 2593 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1122 / 268 kj / kcal |
| Masti | 4,35 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,39 g |
| Ugljikohidrati | 22,32 g |
| od toga Šećer | 4,85 g |
| | 13,51 g |
| Sol | 1,58 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|