Sonnentor Bio blagi kurkuma čaj, 27 g
Bio mješavina začinskog čaja
€ 4,89
(€ 181,11 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s rooibosom i vanilijom
- dvokomorna vrećica
- ugoda za želudac
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Kurkuma je slavna po svojoj svestranosti. Pomaže u stvaranju ugodne atmosfere i, u ovom jedinstvenom spoju, osigurava sjajan osjećaj u trbuhu! U šalici čaj blista u toploj jantar boji i pruža skladan okus vanilije i cimeta. Kao pravi džentlmen, savršeno prati kvinoju, složence od povrća i osvježavajuće salate.
Savjet:
- Vrijeme infuzije 5-10 minuta / 100°C temperatura vode
| Br. proiz. | XPI-ST-02523 |
|---|---|
| Sadržaj: | 27 g |
| EAN: | 9004145025233 |
| Br. proizvođača: | 2523 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1327 / 317 kj / kcal |
| Masti | 5,99 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,69 g |
| Ugljikohidrati | 46,73 g |
| od toga Šećer | 41,09 g |
| | 7,12 g |
| Sol | 0,25 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|