Sonnentor Bio Earl Grey crni čaj, Rasuto, 90 g
Vrlo britanski!
€ 5,79
(€ 64,33 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- pristaje uz kolače i kekse
- snažno-sladno
- punog okusa
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Plemenita bergamot naranča u kombinaciji s najfinijim crnim čajem. Ovaj elegantni napitak odlikuje se blistavom bojom jantara. Cvjetno-voćni miris zrcali se i u okusu. Izvrsno pristaje uz fine kolače i kekse. Može se poslužiti i uz malo mlijeka uz čokoladni desert ili desert od nugata!
| Br. proiz. | XPI-ST-00222 |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 g |
| EAN: | 9004145002227 |
| Br. proizvođača: | 222 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | u rinfuzi, Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma, Bez pojačivača okusa |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1034 / 247 kj / kcal |
| Masti | 4,34 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,81 g |
| Ugljikohidrati | 0,8 g |
| od toga Šećer | 0,8 g |
| | 24,43 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|