Seeberger Ušećerene bučine sjemenke, 150 g
Ukusan snack za međuobrok
€ 3,99
(€ 26,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- fina aroma prženja
- slatkasti miris
- slatko-opora poslastica
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ušećerene bučine sjemenke tvrtke Seeberger svojim slatkastim mirisom bude predivne uspomene na sajmove. Opor, zemljani okus bučinih sjemenki savršeno se usklađuje s finom slatkoćom šećerne kore i čini ušećerene bučine sjemenke predivno svestranom poslasticom za međuobrok.
Napomena:
Unatoč pažljivoj proizvodnji, pojedinačno mogu biti prisutne tvrde šećerne kore.
| Br. proiz. | XPI-MM-0423901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258042007 |
| Br. proizvođača: | 0423901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2227 / 532 kj / kcal |
| Masti | 32 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,4 g |
| Ugljikohidrati | 34 g |
| od toga Šećer | 33 g |
| | 25 g |
| Sol[1] | 0,02 g |
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
65 % oljuštene bučine sjemenke, rohrzucker, Glukosesirup
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|