Ölmühle Fandler Bio ulje maka, 100 ml
Idealno za obogaćivanje jela
€ 10,79
(€ 107,90 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prešano od plavog maka
- snažnog i nježnog okusa
- za pikantna i slatka jela
Prikladno uz to
Opis
Sanjate li ponekad o bakinim ukusnim rezancima s makom? Uz ekološko ulje od maka tvrtke Fandler nećete ispuniti samo te, već i druge slatke snove. Ulje prešano od austrijskog plavog maka iz ekološkog uzgoja ima okus koji je istovremeno snažan i nježan. Zato se ova aroma odlično slaže i s pikantnim jelima.
Upotreba: Budući da hladno prešano ekološko ulje maka smijete najviše samo blago zagrijati, ono nije prikladno za pečenje ili kuhanje, već samo za obogaćivanje gotovih jela.
Isprobajte Fandler ekološko ulje maka na primjer i uz:
- Povrće i sirova hrana (rotkvice, blitva, mrkva, krumpir, šparoge)
- Prilozi i vegetarijanska jela (rajčica-mozzarella, krumpirovo tijesto, njoki)
- Juhe i umaci (krem juha od brokule, krem juha od šparoga, krem juha od krumpira, juha od poriluka)
- Slatka jela (sladoled od limuna, palačinke, okruglice od dizanog tijesta, nadjev od maka, drobljenac (Kaiserschmarrn), valjušci od krumpira, uštipci, drobljenac od griza, parfe od bundeve, drobljenac od svježeg sira, buhtle, okruglice od svježeg sira)
- Lisnate salate (salata hrastov list)
| Br. proiz. | XPI-OEF-mb01 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 ml |
| EAN: | 9006045131175 |
| Br. proizvođača: | mb01 |
| Marke: | Ölmühle Fandler |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
Sirovine
Bio Mohnöl kaltgepresst
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 13 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 19 g |
| od toga mehrfach ungesättigte Fettsäuren | 68 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Ölmühle Fandler GmbH, Prätis 1, 8225, Pöllau, Austrija, www.fandler.at |
|---|