Seeberger Šljive bez koštica, 200 g
Užitak u šljivama tijekom cijele godine!
€ 3,69
(€ 18,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bogato dijetalnim vlaknima
- bez dodanog šećera
- čisto ili kao posip
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Ove ukusne šljive tvrtke Seeberger sve su bez koštica i na taj način predstavljaju nekompliciran, predivno voćni snack za međuobrok! Dolaze potpuno bez dodanog šećera, predstavljaju ukusan izvor dijetalnih vlakana te se mogu grickati čiste, kao i koristiti kao posip za kaše, mueslije i sl.!
| Br. proiz. | XPI-MM-3244507 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4008258324011 |
| Br. proizvođača: | 3244507 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 942 / 225 kj / kcal |
| Masti | 0,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 54 g |
| od toga Šećer[1] | 26 g |
| | 2,8 g |
| Sol[2] | 0,02 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Šljive, Konservierungsmittel (Kaliumsorbat)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|