Seeberger Slani bademi, prženi i slani, 150 g
Idealan snack za međuobrok
€ 5,39
(€ 35,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- fina slana nota
- veliki bademi sorte Carmel
- hrskavo i ukusno
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Ovom je snacku doista teško reći ne! Iznimno veliki bademi sorte Carmel prže se i oplemenjuju ukusnom morskom soli. Slana nota predstavlja savršenu dopunu blago slatkastom okusu badema, dok hrskava tekstura idealno zaokružuje iskustvo grickanja.
Bez obzira u uredu, navečer ispred televizora, na večeri društvenih igara ili uz aperitiv, slani bademi tvrtke Seeberger bacaju čips i slično u sjenu!
| Br. proiz. | XPI-MM-0283901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258028001 |
| Br. proizvođača: | 0283901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2692 / 643 kj / kcal |
| Masti | 55 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,4 g |
| Ugljikohidrati | 5,6 g |
| od toga Šećer[1] | 4,1 g |
| | 27 g |
| Sol | 1,2 g |
- prirodno sadrži šećer
Sirovine
bademi, suncokretovo ulje, Sol
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|