Hochgenuss Selection Bar-Mix sjemenke i orašasti plodovi, 200 g
Poslužite se
€ 7,29
(€ 36,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s orašastim plodovima u wasabi omotaču
- posoljeno
- hrskava i aromatična grickalica
Opis
Ovaj Bar-Mix predstavlja izvrstan izbor vrhunskih sjemenki i orašastih plodova koji ugađaju nepcu i predstavljaju posebnu grickalicu za istinske sladokusce. Ukusna mješavina spaja posoljene bademe, kikiriki, indijske oraščiće, makadamija oraščiće, zrna soje i orašaste plodove u uzbudljivom wasabi omotaču.
Ova pažljivo odabrana kombinacija nudi ne samo izvanredan okus, već i ukusnu alternativu uobičajenim grickalicama! Mješavina je idealna uz osvježavajuće piće, bilo u baru, na zabavi ili kao kvalitetna grickalica tijekom dana. Uživanje za sva osjetila koje vješto spaja zdravlje i okus.
| Br. proiz. | XPI-MM-855 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 2200278622852 |
| Br. proizvođača: | 855 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
badem, komadići indijskih oraščića, Kikiriki, kukuruz, wasabi kikiriki (Kikiriki, Pšenično brašno, šećer, kukuruzni škrob, kukuruzno brašno, palmino ulje, Sol, Umak od soje (voda za piće, Pšenica, Soja - zrna, maltodekstrin, koji gljivica, Karamela[1])), krumpirov škrob, wasabi, limunska kiselina (E330)[2], ekstrakt ružmarina[2], natrijev karbonat (E 500)[3], klorofilini E141ii[1], gumiarabika (E 414)[4], makadamija, suncokretovo ulje, Sol
- Bojila
- antioksidans
- Regulator kiselosti
- Sredstvo za poliranje
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2453 / 586 kj / kcal |
| Masti | 44 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5,7 g |
| Ugljikohidrati | 26,8 g |
| od toga Šećer | 6,6 g |
| | 16,5 g |
| Sol | 1,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | GM Pesendorfer GmbH, Leitenstraße 39, 481, Buchen, Njemačka, www.gmpesendorfer.at/de |
|---|