Allos Bio hrskavi amarant s čokoladom (Crunchy Schoko), 400 g
Hrskavi muesli s blago oporom gorkom čokoladom
€ 6,79
(€ 16,98 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % integralne pahuljice
- bez palminog ulja
- s rižinim hrskavcima
-
Vegetarijansko
Opis
Pečena s ljubavlju, ova čokoladna varijacija mueslija hrskava je sa svakim zalogajem. Integralne pahuljice od zobi i amaranta oplemenjene su komadićima blago opore gorke čokolade. Apsolutni favorit među svim ljubiteljima čokolade.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-184404 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4016249009267 |
| Br. proizvođača: | 184404 |
| Marke: | Allos |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, P - Lupine |
Sirovine
Zobeno brašno od cjelovitih žitarica[1], 10 % cornflakes od amaranta[1], Mais[1], 28 % integralni amarant[1], 5 % Med[1], Glukosesirup[1], morska sol, 8 % Zartbitterschokolade[1], Kakao pasta[1], rohrzucker[1], Kakao maslac[1], 8 % Nektar od agave[1], Riža sirup[1], integralni amarant (gepoppt und gemahlen) (6%)[1], Reiscrispies (Reis gemahlen)[1], krumpirov škrob[1], Sonnenblumenöl[1], Leinsamen[1], Pir - integralno brašno (eine Weizenart)[1], Sezam[1], morska sol, antioksidans (stark tocopherolhaltige Extrakte)
- Iz organske poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1813 / 433 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,2 g |
| Ugljikohidrati | 69 g |
| od toga Šećer | 17 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 6,3 g |
| | 9,2 g |
| Sol | 0,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Njemačka, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|