Seeberger Prženi bademi, 150 g
Jedinstven okus s finim aromama prženja
€ 5,39
(€ 35,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- pažljivo prženo i bez ulja
- bez dodane soli
- hrskava tekstura
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Ovi bademi tvrtke Seeberger prženi su s kožicom i bez ulja, pri čemu se odustalo od dodavanja soli. Fine arome prženja daju bademima poseban okus, koji je savršeno nadopunjen njihovim hrskavim zagrizom.
Bademi ne ostavljaju dobar dojam samo kao posip za jogurt, mueslije i kaše, već su izvrsno prikladni i u quichevima, salatama ili za proizvodnju ukusnih peciva.
A povrh svega tu su biljne bjelančevine, vitamini i minerali te nezasićene masne kiseline!
| Br. proiz. | XPI-MM-0743901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258074008 |
| Br. proizvođača: | 0743901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2734 / 653 kj / kcal |
| Masti | 57 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,5 g |
| Ugljikohidrati | 5,3 g |
| od toga Šećer[1] | 3,8 g |
| | 26 g |
| Sol[2] | 0,02 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Mandeln
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|