Seeberger Pržena mješavina orašastih plodova bez soli, 150 g
Poslužite se!
€ 5,99
(€ 39,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodni snack
- s probranim pekan orasima
- uravnotežena mješavina
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Mješavina orašastih plodova tvrtke Seeberger zaslužuje svoje ime, jer se ovdje susreću fini indijski oraščići, hrskavi bademi, ukusni pekan orasi i predivno maslačne jezgre kikirikija! Pojedinačne arome savršeno su naglašene finim prženjem, dok se odustalo od dodavanja soli.
Radujte se ovoj uravnoteženoj mješavini i kušajte razne orašaste plodove!
| Br. proiz. | XPI-MM-1203901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258120002 |
| Br. proizvođača: | 1203901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2709 / 647 kj / kcal |
| Masti | 55 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7,1 g |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| od toga Šećer[1] | 4,6 g |
| | 24 g |
| Sol[2] | 0,01 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Mandeln, indijski oraščići, Erdnusskerne, Pekannüsse, suncokretovo ulje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|