Seeberger Miks plemenitih orašastih plodova, pržen i slan, 150 g
Čista raznolikost u jednoj vrećici
€ 5,09
(€ 33,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- slana mješavina orašastih plodova
- kikiriki, indijski oraščići i makadamija
- raznolik snack
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Miks plemenitih orašastih plodova tvrtke Seeberger nudi vam čistu raznolikost! Prženi kikiriki, indijski oraščići i makadamija orasi, oplemenjeni prstohvatom soli, pružaju vam ukusan snack!
Idealno za grickanje kod kuće i na putu!
| Br. proiz. | XPI-MM-0213907 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258021026 |
| Br. proizvođača: | 0213907 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2700 / 645 kj / kcal |
| Masti | 54 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8,6 g |
| Ugljikohidrati | 13 g |
| od toga Šećer[1] | 4,8 g |
| | 23 g |
| Sol[2] | 0,89 g |
- prirodno sadrži šećer
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
mješavina orašastih plodova[1] (kikiriki, indijski oraščići, bademi), 10 % Macadamia nuts, Sol, ulje repice, suncokretovo ulje, ekstrakt kvasca, šećer, dim, aroma dima, aroma
- u različitim masenim udjelima
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|