Seeberger Indijski oraščići, 500 g
Nježan, maslačno-kremasti okus
€ 13,79
(€ 27,58 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- bez dodanog šećera i soli
- bogato bjelančevinama
- posebno ukusno
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Indijski oraščići su zapravo koštuničavo voće - ali bez obzira jesu li orašasti plodovi ili koštuničavo voće, u svakom su slučaju iznimno ukusni!
Pažljivo obrađeni i prirodno pakirani, još uvijek sadrže sve važne bjelančevine, nezasićene masne kiseline, vitamine i minerale. Uz to, indijski oraščići tvrtke Seeberger dolaze potpuno bez dodanog šećera i soli. Izvrsno su prikladni za čisti užitak, ali također savršeno pristaju u azijske tave s rižom ili wokove!
| Br. proiz. | XPI-MM-1073801 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4008258107089 |
| Br. proizvođača: | 1073801 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2537 / 606 kj / kcal |
| Masti | 48 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 9,3 g |
| Ugljikohidrati | 23 g |
| od toga Šećer[1] | 6,2 g |
| | 19 g |
| Sol[2] | 0,02 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
indijski oraščići
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|