Ölmühle Fandler Bio bademi, 180 g
Hrskava poslastica
€ 8,49
(€ 47,17 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- već blanširano
- blago i pomalo slatkasto
- prikladno i za pečenje
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ekološki bademi uljare Fandler izvrsni su kao mali međuobrok. Bademi sadrže puno vitamina B i E, dijetalnih vlakana, bjelančevina, kalija, magnezija i kalcija. Osim toga, svojom nježnom, pomalo slatkastom aromom jednostavno su predivnog okusa. Naravno, bademe možete koristiti i za pečenje ili za vašu domaću mješavinu mueslija.
| Br. proiz. | XPI-OEF-manb018 |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 g |
| EAN: | 9006045234128 |
| Br. proizvođača: | manb018 |
| Marke: | Ölmühle Fandler |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma, Bez pojačivača okusa |
Sirovine
Mandeln
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2571 / 614 kj / kcal |
| Masti | 54 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,2 g |
| Ugljikohidrati | 4,9 g |
| od toga Šećer | 4,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 14 g |
| | 20 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Ölmühle Fandler GmbH, Prätis 1, 8225, Pöllau, Austrija, www.fandler.at |
|---|