Seeberger Čips od banane, 500 g
Spremni za mali predah?
€ 6,09
(€ 12,18 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez konzervansa
- voćna, puna aroma
- predivno hrskavo
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Već prvo glasno hrskanje ovog čipsa od banane odvest će vas na sunčanu plažu i učiniti da svakodnevica na trenutak izgleda vrlo daleko.
Doživite čistu, prirodnu slatkoću na suncu dozrelih banana, koje pažljivim prženjem u finom kokosovom ulju dobivaju predivnu egzotičnu notu - odustalo se od aditiva i konzervansa.
Nisu samo ukusan snack za međuobrok, već i savršen hrskavi posip za vaše jutarnje mueslije!
| Br. proiz. | XPI-MM-2744901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4008258274026 |
| Br. proizvođača: | 2744901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2152 / 514 kj / kcal |
| Masti | 29 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 27 g |
| Ugljikohidrati | 58 g |
| od toga Šećer | 18 g |
| | 1,9 g |
| Sol[1] | 0,02 g |
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
55 % Banana, Kokosöl, Zucker, natürliches Aroma
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Seeberger Čips od banane
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.