bioasia Bio Wakame, 25 g
Prirodno bez glutena i vegansko
€ 5,59
(€ 223,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za juhe, salate i još mnogo toga
- najbolja organska kvaliteta
- posebno aromatično
-
Vegansko -
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Bio Wakame marke bioasia pravi je svestrani talent! Savršeno pristaje u hrskave salate, predstavlja ukusan dodatak u jelima od ribe i morskih plodova, a čak i u kajgani osigurava ukusnu promjenu. Posebno je pogodan i za oplemenjivanje juha!
Pustite svojoj kreativnosti na volju i otkrijte beskrajne mogućnosti koje Vam pruža Bio Wakame marke bioasia
Priprema:
- Ubacite wakame na 10 minuta u vodu i/ili ga rehidrirajte 5 minuta u kipućoj vodi.
- Rehidriranjem i kuhanjem moguća je promjena boje iz smeđe u zelenu.
Napomena:
Ne konzumirati neobrađeno!
| Br. proiz. | XPI-KK-8146 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 4316734081465 |
| Br. proizvođača: | 8146 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Mikroalge |
| Svojstva : | Vegansko |
| Ostale vitalne tvari: | Alge |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na suhom, čuvati podalje od svjetlosti |
Sirovine
100 % Wakame Alge[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 100 / 24 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 1,1 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 2,2 g |
| Sol | 0,68 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|