MycoWay Bio shiitake u prahu, 200 g
100 % shiitake gljiva u prahu
€ 28,49
(€ 142,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- fino mljeveno
- zemljano-dimni okus
- za smoothije, jogurt i dr.
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Bio shiitake u prahu brenda MycoWay sastoji se od pažljivo osušenih i fino mljevenih shiitake gljiva i donosi vam tipičnu zemljanu, blago dimljenu aromu izravno u vašu kuhinju. Zahvaljujući nježnoj preradi nastaje fini prah koji se lako može umiješati u mnoge pripravke. Bilo u juhama, umacima, dipovima ili smoothiejima – ovaj se prah može svestrano koristiti i vašim jelima daje posebnu okusnu notu.
Preporuka za konzumaciju:
- 2–4 g dnevno (1–2 čajne žličice; 1 čajna žličica = cca 2 g)
- Proizvođač preporučuje da u prvim danima uzimanja krenete s polovicom preporučene količine te ju postupno povećavate. Ako je moguće, jednu polovicu doze uzmite ujutro, a drugu navečer.
- Prah pomiješajte, primjerice, s vodom, čajem, kakaom, jogurtom, smoothiejem itd. Dobro promiješajte i brzo konzumirajte.
- Prah bi trebalo uzimati tijekom obroka ili najmanje pola sata nakon obroka.
- Proizvođač preporučuje da se prah od gljiva uzima kontinuirano 2x godišnje (u proljeće i jesen) tijekom najmanje 3–4 tjedna te da se zatim napravi stanka.
- Proizvođač preporučuje istovremeno uzimanje vitamina C.
Napomena:
Zbog prirodnih sastojaka, boja, miris i okus pojedinih serija mogu varirati. To ne utječe na kvalitetu proizvoda.
| Br. proiz. | NARA-MW018 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 3830072118757 |
| Br. proizvođača: | MW018 |
| Marke: | MycoWay |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Vitalne gljive |
| Svojstva : | Bio certificirano, Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Vitalne gljive: | Shiitake |
| Opće informacije: | Ako ste trudni ili dojite, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Metabolizam |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % shiitake u prahu[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,34 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 27,2 g |
| od toga Šećer | 0,12 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 40 g |
| | 21,46 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si |
|---|