bioasia Bio maslac od kikirikija, 500 g
Spremni za čisti okus prženog kikirikija?
€ 7,89
(€ 15,78 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- idealno za oplemenjivanje
- odlično kao preljev i za umake
- vegansko i bez glutena
-
Vegansko -
Bez glutena
Opis
Ovaj Bio maslac od kikirikija marke bioasia nije samo nevjerojatno ukusan, već se sastoji 100 % od prženog kikirikija - potpuno bez aroma, umjetnih dodataka i konzervansa! Bilo kao kremasti namaz na Vašem kruhu za doručak, kao sastojak u Vašem domaćem satay umaku ili kao preljev za palačinke, američke palačinke ili zobenu kašu – ovaj veganski i bezglutenski bio maslac od kikirikija pravi je svestrani talent. Također se odlično snalazi u smoothiejima, shakeovima i müsli pločicama te Vam pruža dodatnu porciju energije!
Napomena:
Budući da je bio maslac od kikirikija formuliran bez dodataka, može se dogoditi da se prirodno ulje odvoji od maslaca - prije upotrebe jednostavno kratko promiješajte.
| Br. proiz. | XPI-KK-5138 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4316734051383 |
| Br. proizvođača: | 5138 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Mus |
| Svojstva : | Vegansko, Bez konzervansa, BEZ aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Sirovine
Kikiriki (prženi)[1]
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2567 / 613 kj / kcal |
| Masti | 49 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7,1 g |
| Ugljikohidrati | 12 g |
| od toga Šećer | 6 g |
| | 28 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|