Allos Bio keksi Better-Keks od pira, 150 g
Okusom poput maslačnih keksa, ali potpuno bez maslaca
€ 3,69
(€ 24,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s integralnim pirom
- oplemenjeno bourbon vanilijom
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Keksi Better-Keks od pira tvrtke ALLOS alternativa su klasičnim maslačnim keksima s identičnim okusom. Proizvedeni potpuno bez maslaca, ali s dragocjenim integralnim pirom i profinjenom bourbon vanilijom, a povrh toga su i veganski.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-337790 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4016249080600 |
| Br. proizvođača: | 337790 |
| Marke: | Allos |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | C - Jaje, E - Kikiriki, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1997 / 477 kj / kcal |
| Masti | 20 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 63 g |
| od toga Šećer | 21 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 5,5 g |
| | 8,4 g |
| Sol | 0,35 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Njemačka, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|