kruut Bio Daily Berries, 75 g
Biljni prah s borovnicama, lavandom i ashwagandhom
€ 14,69
(€ 195,87 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- iz samoniklog branja
- voćno-slatki okus
- za smoothieje, müslije i drugo
Opis
Daily Berries biljni prah marke kruut donosi Vam svjež, bobičasti užitak u Vašu kuhinju. Receptura između ostalog sadrži divlje borovnice, kupine, lavandu i ashwagandhu – ručno sakupljene na odabranim ekološkim imanjima. Nakon berbe provodi se ekstrakcija s vodom i etanolom kako bi se zaštitile osjetljive biljne tvari. Zatim se sastojci suše na niskim temperaturama kako ne bi izgubili svoju boju i dragocjene hranjive tvari. Prah se idealno uklapa u Vašu svakodnevicu i jamči raznolikost u Vašoj dnevnoj rutini.
Okus: Voćni, bobičasti, blago slatkast, lagana nota lavande
Preporuke za pripremu:
- Kao toplo Moon Milk piće sa zobenim mlijekom – idealna večernja rutina
- Kao dodatak u smoothieju – savršeno nakon treninga
- Umiješano u jogurt ili zobenu kašu – daje Vašem doručku posebno voćnu notu
| Br. proiz. | KR-170 |
|---|---|
| Sadržaj: | 75 g |
| EAN: | 4260703372200 |
| Br. proizvođača: | 170 |
| Marke: | kruut |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Bez sintetičkih dodataka |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Protiv stresa - opuštanje, Pamćenje i koncentracija, Raspoloženje - protiv umora, Psiha |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1566 / 374 kj / kcal |
| Masti | 1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 88,4 g |
| od toga Šećer | 16,7 g |
| | <0,8 g |
| Sol | <0,00 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|