Schalk Mühle Bio krekeri od pira i lanenih sjemenki, 80 g
Optimalna alternativa čipsu
€ 3,29
(€ 41,13 / kg, uključ. 25% PDV
varijanta:
Značajke i prednosti
- savršena hrskava grickalica
- vegansko i bez palminog ulja
- bogato bjelančevinama i dijetalnim vlaknima
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Savršena hrskava grickalica i optimalna alternativa masnom čipsu - veganski bio krekeri od pira i lanenih sjemenki tvrtke Schalk Mühle bogati su bjelančevinama kao i dijetalnim vlaknima te ne sadrže palmino ulje ni laktozu. Oplemenjeni su solju i maslinovim uljem te su stoga idealna grickalica za međuobrok. No, ne samo to! Krekeri također dobro pristaju uz salate ili različite dipove i namaze.
| Br. proiz. | XPI-SM-9370 |
|---|---|
| Sadržaj: | 80 g |
| EAN: | 9120062433293 |
| Br. proizvođača: | 9370 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
64 % Spelt Flour[1], 9 % Pir - integralno brašno[1], 6 % sjemenke lana[1], maslinovo ulje[2], 5 % sirovi protein lana u prahu[1], ječmeni slad[3], zobene pahuljice[1], morska sol, kvasac
- iz kontroliranog austrijskog uzgoja
- iz kontroliranog organskog uzgoja
- Extrakt / aus kontrolliert biologischem Anbau
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1679 / 401 kj / kcal |
| Masti | 11 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 57 g |
| od toga Šećer | 1,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9 g |
| | 14 g |
| Sol | 2,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|