Schalk Mühle Bio krekeri od pira i bučinih sjemenki, 80 g
Hrskavo, ukusno i vegansko
€ 3,29
(€ 41,13 / kg, uključ. 25% PDV
varijanta:
Značajke i prednosti
- od najdragocjenijih sirovina
- bez palminog ulja i laktoze
- bogato bjelančevinama
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Za sve koji vole veganske grickalice - hrskavi bio krekeri od pira i bučinih sjemenki od najdragocjenijih sirovina bogati su bjelančevinama, ne sadrže palmino ulje ni laktozu i služe kao ukusna grickalica u svakom trenutku kada to poželite. Osim toga, super pristaju i uz salate i sirovu hranu ili uz dipove i namaze. Krekeri su oplemenjeni morskom soli i maslinovim uljem.
| Br. proiz. | XPI-SM-9369 |
|---|---|
| Sadržaj: | 80 g |
| EAN: | 9120062433309 |
| Br. proizvođača: | 9369 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
65 % Spelt Flour[1], 9 % Pir - integralno brašno[1], maslinovo ulje[2], prženi sezam[2], 3,3 % presne bučne beljakovine v prahu[1], ječmeni slad[3], sjemenke lana[1], zobene pahuljice[1], morska sol, kvasac
- iz kontroliranog austrijskog uzgoja
- iz kontroliranog organskog uzgoja
- Extrakt / aus kontrolliert biologischem Anbau
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1708 / 408 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,9 g |
| Ugljikohidrati | 57 g |
| od toga Šećer | 1,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 8 g |
| | 14 g |
| Sol | 2,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|