Čišćenje i njega tijela, lica i kose

Filtriranje i sortiranje

Cijena Tip kože Tip kose Svojstva Za koga?
Filteri

Tijelo: 21 proizvod

Saint Charles Piling za tijelo od magnezija

Saint Charles Piling za tijelo od magnezija, Detox (500 ml)

  • za svaki tip kože
  • sadrži morsku sol
  • čisti i njeguje
€ 40,49 (€ 80,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Krema za ruke i tijelo

Saint Charles Krema za ruke i tijelo, 500 ml

  • za sve tipove kože
  • pruža hranjive tvari
  • svježi šumski miris
€ 61,49 (€ 122,98 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

Saint Charles Apotekarski sapun

Saint Charles Apotekarski sapun, 500 ml

  • za svaki tip kože
  • čišćenje i njega
  • na bazi kokosa i šećera
€ 38,49 (€ 76,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Hidratantna prebiotička maska

Saint Charles Hidratantna prebiotička maska, 50 ml

  • za svaki tip kože
  • umanjuje vidljivost bora i finih linija
  • jača barijeru kože
€ 48,99 (€ 979,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles N°7 Hidrolat ruže

Saint Charles N°7 Hidrolat ruže, 100 ml

  • 100% prirodno
  • dobiven destilacije vodenom parom
  • dolazi u ljubičastim staklenim bocama
€ 25,99 (€ 259,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Gel za tuširanje

Saint Charles Gel za tuširanje, 500 ml

  • za sve tipove kože
  • začinski svježi miris
  • sadrži vrijedna ulja
€ 40,49 (€ 80,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Nježan piling za lice

Saint Charles Nježan piling za lice, 50 ml

  • za svaki tip kože
  • uklanja mrtve stanice kože
  • s finim piling-česticama
€ 48,99 (€ 979,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles N°2 Hidrolat breze

Saint Charles N°2 Hidrolat breze, 100 ml

  • prirodna cvjetna voda
  • dobiveno destilacijom vodenom parom
  • u bočicama od ljubičastog stakla koje štite od utjecaja svjetlosti
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles N°6 Hidrolat kadulje

Saint Charles N°6 Hidrolat kadulje, 100 ml

  • 100% prirodno
  • uzgojeno s puno pažnje i ljubavi
  • nježno destilirano
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Gel s magnezijem

Saint Charles Gel s magnezijem, Sport (100 ml)

  • za sve tipove kože
  • opuštajući učinak
  • dostupno u različitim varijantama
€ 25,99 (€ 259,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Sapun za ruke

Saint Charles Sapun za ruke, 500 ml

  • za sve tipove kože
  • blago čišćenje
  • pikantni voćni miris
€ 40,49 (€ 80,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles N°4 Hidrolat matičnjaka

Saint Charles N°4 Hidrolat matičnjaka, 100 ml

  • dobiva se destilacijom vodenom parom
  • uzgojeno s puno ljubavi i pažnje
  • miris citrusa
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Ljekarski sapun kruti

Saint Charles Ljekarski sapun kruti, 115 g

  • za sve tipove kože
  • posebno blagi i nježan
  • sa smirujućim svojstvima
€ 19,59 (€ 170,35 / kg)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Magnezij pahuljice

Saint Charles Magnezij pahuljice, 700 g

  • 100% prirodni Zechstein magnezij
  • idealno nakon tjelesne aktivnosti
  • pogodno za punu i parcijalnu kupku te za kupku za stopala
€ 19,59 (€ 27,99 / kg)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Soul Splash Eau d'Energie Spray

Saint Charles Soul Splash Eau d'Energie Spray, 50 ml

  • sprej za tijelo
  • prirodna formulacija
  • s eteričnim uljima
€ 36,49 (€ 729,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles N°1 Hidrolat lavande

Saint Charles N°1 Hidrolat lavande, 100 ml

  • 100% čisti biljni hidrolat
  • dobiveno destilacijom vodenom parom
  • od bilja uzgojenog u Austriji
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Šampon za kosu

Saint Charles Šampon za kosu, 500 ml

  • za sve tipove kose
  • voćni miris
  • nježno čišćenje
€ 40,49 (€ 80,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles Ljekarnički gel za kosu i tijelo 2u1

Saint Charles Ljekarnički gel za kosu i tijelo 2u1, 500 ml

  • Za sve tipove kože i kose
  • Blagi čistač
  • Hidratizira
€ 40,49 (€ 80,98 / l)

Dostava do 20. listopada

Saint Charles Mani Sante

Saint Charles Mani Sante, 100 ml

  • sapun za muškarce i žene
  • njeguje lice, bradu i ruke
  • jedinstveni recept
€ 38,49 (€ 384,90 / l)

Dostava do 20. listopada

Saint Charles Sprej za tijelo - magnezijevo ulje

Saint Charles Sprej za tijelo -​ magnezijevo ulje, 100 ml

  • 100% prirodni Zechstein magnezij
  • za cijelo tijelo
  • za svaki tip kože
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Saint Charles N°8 Hidrolat Palo Santo

Saint Charles N°8 Hidrolat Palo Santo, 100 ml

  • 4-struka destilacija
  • dolazi iz Perua
  • u ljubičastim staklenim bocama
€ 25,99 (€ 259,90 / l)

Trenutno nije dostupno