Röck

Tradicionalni proizvodi za njegu kože

Slikoviti planinski krajolik Salzburga čini kulisu austrijske tvrtke Röck. Već tijekom mnogih generacija fokus je na proizvodnji prirodnih proizvoda za njegu kože u skladu s prirodom. Sve kreme i masti sastavljene su na temelju tradicionalnih originalnih receptura i na taj način osiguravaju kombinaciju tradicionalnog znanja i najbolje moguće kvalitete. Idealno kao prirodna njega.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Tip kože
Filteri

Röck : 12 proizvoda

Röck Naturprodukte Murmeltier-mast

Röck Naturprodukte Murmeltier-​mast, 100 ml

  • za sve tipove kože
  • brzo se upija
  • sadrži puno kortizona
€ 15,49 (€ 154,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Mast za kožu - planinski bor

Röck Naturprodukte Mast za kožu -​ planinski bor, 100 ml

  • za suhu i grubu kožu
  • predivan miris
  • za svakodnevnu upotrebu
€ 15,76 € 16,59 (€ 157,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Jelenski loj - mast

Röck Naturprodukte Jelenski loj -​ mast, 75 ml

  • za grubu i suhu kožu stopala
  • osvježava i hidratizira
  • osjećaj glatke, meke kože
€ 11,39 (€ 151,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Alpenkräuter mast

Röck Naturprodukte Alpenkräuter mast, 50 ml

  • za sve tipove kože
  • za njegu
  • s visokokvalitetnim ekstraktima
€ 11,77 € 12,39 (€ 235,40 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Krumpir balzam

Röck Naturprodukte Krumpir balzam, 75 ml

  • za ispucalu i suhu kožu
  • nježna njega za regeneraciju
  • za ruke i stopala
€ 10,82 € 11,39 (€ 144,27 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Planinski bor - balzam za stopala

Röck Naturprodukte Planinski bor -​ balzam za stopala, 75 ml

  • za suhu, grubu i ispucalu kožu
  • hranjiva svojstva
  • zaštitni učinak
€ 11,39 (€ 151,87 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Ulje jojobe

Röck Naturprodukte Ulje jojobe, 100 ml

  • za svaki tip kože
  • 100% prirodno
  • idealno i za masažu
€ 15,76 € 16,59 (€ 157,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Njegujući šampon - aloe vera

Röck Naturprodukte Njegujući šampon -​ aloe vera, 200 ml

  • za svaki tip kose
  • optimizirana formula
  • s keratinom
€ 15,76 € 16,59 (€ 78,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Planinski bor - gel za tuširanje

Röck Naturprodukte Planinski bor -​ gel za tuširanje, 200 ml

  • za sve tipove kože
  • čisti i njeguje
  • s poticajnim mirisom
€ 16,59 (€ 82,95 / l)

Dostava do 07. listopada

Röck Naturprodukte Svizac mast - Sport

Röck Naturprodukte Svizac mast -​ Sport, 75 ml

  • pogodno za svaki tip kože
  • idealno za ponjeti sa sobom
  • bez parafina i parabena
€ 11,39 (€ 151,87 / l)

Dostava do 04. studenoga

Röck Naturprodukte Krema - mrkva i aloa

Röck Naturprodukte Krema -​ mrkva i aloa, 100 ml

  • za sve tipove kože
  • nježna dnevna krema
  • s beta-karotenom
€ 15,69 (€ 156,90 / l)

Trenutno nije dostupno

Röck Naturprodukte Arnika-balzam

Röck Naturprodukte Arnika-​balzam, 50 ml

  • za suhu i zrelu kožu
  • brzo se upija
  • idealno za opekline od sunca
€ 17,69 (€ 353,80 / l)

Trenutno nije dostupno