rawster Sport Drink Powder, 400 g
Proteinska snaga sa svakom mjericom
€ 18,19
(€ 45,48 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodni doping za sportaše
- s ciklom i guaranom
- također sadrži macu i kakao
Prikladno uz to
Opis
Rawsterov sportski napitak u prahu osigurava značajan udio biljnih bjelančevina, što može biti od velike koristi, osobito prije fizičke aktivnosti. Razlog za visok sadržaj proteina je gomolj Maca. To je također poznato kao "prirodni kofein". Osim Mace, proizvod sadrži i sirovi kakao, ciklu i guaranu.
Preporuka za primjenu:
Uzmite 2 pune žlice s 250 ml mlijeka/mlijeka na biljnoj bazi u shakeru ili blenderu oko 2 sata prije sportske sesije.
| Br. proiz. | PU-RAWSPORT400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4260477790941 |
| Br. proizvođača: | RAWSPORT 400 |
| Marke: | rawster |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1470 / 351 kj / kcal |
| Masti | 5,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,3 g |
| Ugljikohidrati | 53 g |
| od toga Šećer | 22 g |
| | 15 g |
| Sol | 0,3 g |
Sirovine
kakao u prahu, Maca ekstrakt (Lepidium meyenii), Cikla koncentrat, Sjemenke guarane u prahu, Arapska guma
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za rawster Sport Drink Powder
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (33%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
3 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.