Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko suncokretovo ulje, 250 ml
Najviša kvaliteta i najčišći okus
€ 8,99
(€ 35,96 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- CO2-neutralna proizvodnja
- najčišći okus
- bogato nezasićenim masnim kiselinama
-
Vegansko
Opis
Ovo djevičansko suncokretovo ulje sastoji se 100 posto od neprženih austrijskih suncokretovih sjemenki i proizvodi se u iznimno pažljivom postupku. Tako oduševljava najvišom kvalitetom, kao i najčišćim okusom. Može se višestruko primijeniti u kuhinji te ima visok udio vitamina E, kao i nezasićenih masnih kiselina.
- Od suncokretovih sjemenki austrijskih ekoloških poljoprivrednika
- Proizvedeno na CO2-neutralan način
| Br. proiz. | XPI-SM-5666 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120062430155 |
| Br. proizvođača: | 5666 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
100 % Sonnenblumenöl[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 11 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 23 g |
| od toga mehrfach ungesättigte Fettsäuren | 66 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|