Pure Encapsulations®

Visokokvalitetni mikronutrijenti provjerene kvalitete

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Pure Encapsulations®: 31 - 60 od 140 proizvoda

pure encapsulations Melatonin

pure encapsulations Melatonin, 60 kapsule

  • mono proizvod
  • za 1mg dnevno
  • idealno prije spavanja
€ 23,39 € 25,99 (€ 2.339,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin B12 liquid

pure encapsulations Vitamin B12 liquid, 30 ml

  • s 500 mcg metilkobalamina po 0,5 ml
  • veganski
€ 29,69 € 32,99 (€ 989,67 / l)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Magnezijev citrat u prahu

pure encapsulations Magnezijev citrat u prahu, 107 g

  • bez dodataka
  • pogodan za vegane
  • dobra bioraspoloživost
€ 36,44 € 40,49 (€ 340,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin K & D

pure encapsulations Vitamin K & D, 60 kapsule

  • s vitaminima K1 i K2
  • vitamini topivi u mastima
  • bez fruktoze
€ 37,34 € 41,49 (€ 2.074,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • s oznakom "Friend of the Sea"
  • prirodni okus limuna
  • bez laktoze i glutena
€ 67,49 € 74,99 (€ 337,45 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations CoQ10 120 mg

pure encapsulations CoQ10 120 mg, 120 Kapsule

  • biološki aktivan
  • idealno od 30. godine života
  • dobiven pomoću biofermentacije
€ 168,29 € 186,99 (€ 2.804,83 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Kollagen plus

pure encapsulations Kollagen plus, 140 g

  • s hidrolizatom goveđeg kolagena
  • s vitaminom C, cinkom i bakrom
  • s hijaluronskom kiselinom
€ 70,64 € 78,49 (€ 504,57 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin B2

pure encapsulations Vitamin B2, 90 kapsula (90 kapsule)

  • vitamin topiv u vodi iz B kompleksa
  • 25 mg vitamina B2 po kapsuli
  • potpuno biljno
€ 27,44 € 30,49 (€ 1.715,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin A

pure encapsulations Vitamin A, 60 Kapsule

  • vitamin topiv u mastima
  • 800 mcg retini acetata po kapsuli
  • vegansko
€ 22,49 € 24,99 (€ 2.044,55 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Kolin

pure encapsulations Kolin, 60 kapsule

  • vegansko
  • bez laktoze i glutena
  • bez umjetnih boja
€ 28,34 € 31,49 (€ 578,37 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations SAMe

pure encapsulations SAMe, 60 kapsule

  • aktivirani metionin
  • 200 mg SAMe po kapsuli
  • kapsule otporne na želučani sok
€ 56,69 € 62,99 (€ 1.288,41 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kapsule

  • sadrži 2400 jedinica aktivnosti enzima (GDU) po gramu
  • u ljusci kapsule stabilnoj na kiselinu (DRcaps®)
  • biljna kombinacija
€ 23,84 € 26,49 (€ 1.986,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations L-lizin

pure encapsulations L-​lizin, 90 kapsule

  • preporuča se redoviti unos
  • veganska školjka kapsule
  • 400 mg po kapsuli
€ 22,94 € 25,49 (€ 417,09 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations L-Glutamin 850 mg

pure encapsulations L-​Glutamin 850 mg, 90 kapsule

  • esencijalna aminokiselina u obliku kapsula
  • u slučaju povećane potrebe
  • proizvod Kölner Liste®
€ 47,24 € 52,49 (€ 583,21 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Pankreatin enzimska formula

pure encapsulations Pankreatin enzimska formula, 180 kapsule

  • sadrži prirodne probavne enzime
  • čiste supstance identične prirodnima
  • optimalna biološka iskoristivost
€ 124,19 € 137,99 (€ 1.139,36 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Reduciran glutation

pure encapsulations Reduciran glutation, 60 Kapsule

  • od cisteina, glutaminske kiseline i glicina
  • Setria® marka G-SH
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 45,89 € 50,99 (€ 2.294,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations CoQ10 60 mg

pure encapsulations CoQ10 60 mg, 120 kapsule

  • iz prirodnog izvora
  • veganski, bez laktoze i glutena
  • bez sredstava za odvajanje i bojila
€ 98,99 € 109,99 (€ 3.959,60 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin D3 4000 I.E.

pure encapsulations Vitamin D3 4000 I.E., 60 kapsule

  • savršeno kod povećane potrebe
  • idealno tijekom cijele godine
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 46,79 € 51,99 (€ 4.253,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Panax ginseng

pure encapsulations Panax ginseng, 60 Kapsule

  • sadrži vrijedne ginsenozide
  • dobiveno iz bijelog ginsenga
€ 49,49 € 54,99 (€ 2.604,74 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations All-in-one 50+

pure encapsulations All-​in-​one 50+, 120 kapsule

  • kombinacija mikronutrijenata
  • savršena baza za svaki dan
  • također sadrži kolin
€ 65,69 € 72,99 (€ 912,36 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Trudnoća - formula

pure encapsulations Trudnoća -​ formula, 60 kapsule

  • posebno usklađeni preparat s vitalnim tvarima
  • magnezij, željezo, selen, cink, jod
  • s BCAA
€ 40,04 € 44,49 (€ 667,33 / kg)

Dostava do 23. listopada

pure encapsulations Folna kiselina

pure encapsulations Folna kiselina, 60 Kapsule

  • s 800 mcg po kapsuli
  • bez laktoza i glutena
  • također idealno ako želite imati djecu
€ 29,69 € 32,99 (€ 2.699,09 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Cranberry D-Mannose

pure encapsulations Cranberry D-​Mannose, 37 g

  • bez sladila i aroma
  • sladak okus
  • vitamin C i cink
€ 29,24 € 32,49 (€ 790,27 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Kompleks kalcija

pure encapsulations Kompleks kalcija, 180 Kapsule

  • prirodni nutrijenti
  • s vitaminom D3
€ 69,74 € 77,49 (€ 365,13 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Acetyl-L-Carnitin

pure encapsulations Acetyl-​L-​Carnitin, 60 Kapsule

  • Pure donosi tijelo na turneju
  • acetilirani oblik L-karnitina
  • bez umjetnih boja i aroma
€ 64,79 € 71,99 (€ 2.399,63 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Kompleks selena

pure encapsulations Kompleks selena, 90 kapsule

  • selenometionin - organski vezan
  • natrijev selenit - anorganski selen
  • 110 mcg selena po kapsuli
€ 39,14 € 43,49 (€ 2.174,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Taurin

pure encapsulations Taurin, 60 Kapsule

  • derivat aminokiseline koji sadrži sumpor
  • bez kofeina
  • pogodno za vegetarijance
€ 28,34 € 31,49 (€ 745,79 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Rhodiola Rosea

pure encapsulations Rhodiola Rosea, 90 kapsule

  • kapsule ekstrakta korijena ruže
  • ekstrakt standardiziran u omjeru 3 : 1
  • s rozavinom i salidrozidima
€ 38,69 € 42,99 (€ 1.682,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Biotin 2,5 mg

pure encapsulations Biotin 2,5 mg, 60 Kapsule

  • 2500 mcg biotina po kapsuli
  • također poznat kao vitamin H
  • topiv u vodi
€ 23,84 € 26,49 (€ 2.167,27 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Anti-Stress

pure encapsulations Anti-​Stress, 60 Kapsule

  • B vitamini i elementi u tragovima
  • sadrži taurin i L-tirozin
  • s resveratrolom i korijenom tajge
€ 39,14 € 43,49 (€ 889,55 / kg)

Dostava do 09. listopada