Dodaci prehrani na temu bubrega i mjehura

U tijelu, bubrezi i mjehur osiguravaju eliminaciju toksina. Otkrijte našu ponudu dodataka prehrani za mjehur i bubrege.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Mjehur i bubrezi: 1 - 30 od 72 proizvoda

ZeinPharma Natural D-manoza u prahu

ZeinPharma Natural D-​manoza u prahu, 200 g

  • dobiveno iz brezove kore
  • potpuno biljno i prirodno
  • bez aditiva
€ 71,09 € 78,99 (€ 355,45 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 Vrećice (295 g)

  • L-arginin i L-citrulin
  • s ukupno 6 vitamina
  • osvježavajući okus citrusa i bobičastog voća
€ 89,54 € 99,49 (€ 303,53 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • tekući dodatak prehrani
  • s klorofilom, lucernom i ječmom
  • okus paprene metvice
€ 38,69 € 42,99 (€ 53,00 / l)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg, 120 kapsule

  • 100% identično tjelesnom Q10
  • dobiveno na potpuno biljnoj bazi
  • prikladno od 50. godine
€ 40,94 € 45,49 (€ 772,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Natural D-manoza 500 mg

ZeinPharma Natural D-​manoza 500 mg, 60 kapsule

  • čista tvar
  • dobiveno iz brezove kore
  • 100% biljno
€ 31,04 € 34,49 (€ 886,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 Ubichinol 50 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 Ubichinol 50 mg, 60 kapsule

  • bolja apsorpcija od ubikinona
  • softgel kapsule od repičinog ulja
  • vegetarijanska formulacija
€ 40,94 € 45,49 (€ 998,54 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Sjemenke bundeve 400 mg

ZeinPharma Sjemenke bundeve 400 mg, 60 kapsule

  • visok udio fitosterola
  • sadrži nezasićene masne kiseline
  • u kombinaciji s cinkom i magnezijem
€ 10,25 € 11,39 (€ 277,03 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • s oznakom "Friend of the Sea"
  • prirodni okus limuna
  • bez laktoze i glutena
€ 67,49 € 74,99 (€ 337,45 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis gljiva BIO

Anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis gljiva BIO, 180 kapsule

  • Full-spectrum prah iz svih dijelova gljive
  • originalno iz Tibeta
  • u ekološkoj kvaliteti
€ 49,49 € 54,99 (€ 528,74 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Natural D-manoza

ZeinPharma Natural D-​manoza, 30 vrećica (30 Vrećice)

  • potpuno biljno
  • 30 vrećica po 2 g
  • slatkasto-trpak okus
€ 22,04 € 24,49 (€ 367,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

SFI HEALTH Adrenal Cortex

SFI HEALTH Adrenal Cortex, 120 veg. kap.

  • ekstrakti nadbubrežne žlijezde bez BSE-a
  • od goveda s ispaše
  • sušeno smrzavanjem
€ 40,04 € 44,49 (€ 444,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alpinamed Brusnice - filmom obložene tablete

Alpinamed Brusnice -​ filmom obložene tablete, 120 tab.

  • lako se uzima
  • neutralan okus
  • idealan za ured i na odmoru
€ 30,16 € 35,49 (€ 341,18 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Omega-3 masne kiseline, vegan

Life Light Omega-​3 masne kiseline, vegan, 60 kapsule

  • veganska formulacija
  • dobiveno iz mikroalgi
  • za sve uzraste
€ 27,44 € 30,49 (€ 389,22 / kg)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Organsko ulje boražine 500 mg

Ölmühle Solling Organsko ulje boražine 500 mg, 180 kapsule

  • potpuno veganski
  • neutralnog okusa
  • za svakodnevnu konzumaciju
€ 20,69 € 22,99 (€ 191,57 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 kapsule

  • s vitaminima C i D
  • s D-manozom i maslačkom
  • bez hormona
€ 13,79 € 22,99 (€ 296,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitamaze D-manoza u prahu

Vitamaze D-​manoza u prahu, 100 g

  • od kukuruza
  • visoko dozirano
  • bez magnezijevog stearata
€ 25,64 € 28,49 (€ 256,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Ultra Cranberry 1000®

NaturesPlus® Ultra Cranberry 1000®, 180 tab.

  • bez glutena i vegetarijansko
  • s prirodnim biljnim tvarima
  • sa zimzelenom medvjetkom i crvenom djetelinom
€ 49,94 € 55,49 (€ 212,51 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Brusnica i D-manoza - granule za piće u vrećicama

Alpinamed Brusnica i D-​manoza -​ granule za piće u vrećicama, 20 komada

  • s vitaminom C i magnezijem
  • bez laktoze i glutena
  • tipičan kiseli okus
€ 28,89 € 33,99 (€ 1,44 / kom.)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 60 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 60 mg, 90 kapsule

  • dobiveno iz fermentacije kvasca
  • prikladno od 40. godine
  • praktično doziranje
€ 31,04 € 34,49 (€ 1.825,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Tekući klorofil

FutuNatura Tekući klorofil, 500 ml

  • Prirodna aroma mente
  • Topiv u vodi
  • Bez konzervansa
€ 20,69 € 22,99 (€ 41,38 / l)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations SP Ultimate

pure encapsulations SP Ultimate, 60 Kapsule

  • standardizirani biljni ekstrakti
  • odabrani sastojci
  • sa cinkom i selenom
€ 61,19 € 67,99 (€ 1.301,91 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 30 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 30 mg, 90 kapsule

  • 100% prirodno
  • proizvedeno fermentacijom kvasca
  • prikladno od 40. godine
€ 25,64 € 28,49 (€ 1.424,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Inflam Effect Phytocomplex

Life Light Inflam Effect Phytocomplex, 90 kapsule

  • kombinirani sastojci biljnog podrijetla
  • za vegetarijansku i vegansku prehranu
  • ciljana suplementacija
€ 37,34 € 41,49 (€ 504,59 / kg)

Dostava do 09. listopada

NeuroLab Omega 3 - ulje algi

NeuroLab Omega 3 -​ ulje algi, 90 kapsule

  • idealno za osobe s alergijama na ribu
  • iz ulja Schizochytriuma
  • DHA & EPA
€ 31,04 € 34,49 (€ 564,36 / kg)

Dostava do 09. listopada

Nature Love D-manoza

Nature Love D-​manoza, 90 kapsule

  • idealno za žene
  • veganska receptura
  • bez genetskog inženjeringa
€ 12,32 € 13,69 (€ 192,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Ekstrakt korijena maslačka

Anatis Naturprodukte Ekstrakt korijena maslačka, 90 kapsule

  • ekstrakcija samo s alkoholom i vodom
  • bez sintetičkih tvari
€ 28,79 € 31,99 (€ 680,61 / kg)

Dostava do 09. listopada

3 Chenes Laboratoires Inflakin®

3 Chenes Laboratoires Inflakin®, 30 tab.

  • 210 mg kurkumina
  • optimalna kombinacija
  • u obliku tableta
€ 17,45 € 19,39 (€ 559,29 / kg)

Dostava do 09. listopada

Synergy Najprodavaniji štedni paketi

Synergy Najprodavaniji štedni paketi, 1 set

  • 2x Synergy Phytolife, 730 ml
  • 1x Synergy ProArgi 9+, 30 pak
  • klorofil, aminokiseline i vitamini
€ 136,34 € 162,47

Besplatna dostava do 09. listopada

Pura Nutra Feme Flora

Pura Nutra Feme Flora, 30 kapsule

  • s mikrobiološkim kulturama
  • sadrži ekstrakt brusnice
  • jednostavno uzimanje
€ 18,44 € 20,49 (€ 1.152,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

tetesept Bundeva Plus kompleks

tetesept Bundeva Plus kompleks, 30 tab.

  • s ekstraktom sjemenki bundeve
  • uklj. cink i magnezij
  • veganska receptura
€ 5,12 € 5,69 (€ 268,06 / kg)

Dostava do 09. listopada