Dodaci prehrani za pse

Vitamini i hranjive tvari za individualne potrebe Vašeg četveronožnog prijatelja

Uz mnogo kretanja, uravnotežena prehrana također igra ogromnu ulogu u održavanju zdravlja psa. Unatoč brojnim vrstama hrane koja je prilagođena različitim potrebama različitih pasmina i dobnih skupina pasa, svaki pojedini pas treba različite hranjive tvari. Dodaci prehrani idealni su za optimalne dnevne obroke Vašeg psa. Kako bismo zadovoljili prehrambene navike Vašeg psa, nudimo dodatke prehrani u različitim oblicima, poput ulja, tableta i kapsula.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Područje upotrebe za životinje
Filteri

Dodaci prehrani za kućne ljubimce: 1 - 30 od 51 proizvoda

Ewalia Sok za bubrege i jetru kućnih ljubimaca

Ewalia Sok za bubrege i jetru kućnih ljubimaca, 500 ml

  • za pse, mačke i ostale kućne ljubimce
  • pogodno za redovitu upotrebu
  • bez kemijskih dodataka
€ 21,49 (€ 42,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Nikolaus Nature animal COXAN® Dog "ak" kapsule

Nikolaus Nature animal COXAN® Dog "ak" kapsule, 150 kapsule

  • bez GMO
  • prirodni sastav
  • vrhunska kvaliteta iz Austrije
€ 65,99 (€ 676,82 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

COXAN® prah za njegu pasa prije i poslije

Nikolaus Nature animal COXAN® prah za njegu pasa prije i poslije, 150 g

  • vrijedni mikronutrijenti
  • s prahom od zelenousne školjke
  • bez GMO
€ 57,99 (€ 386,60 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Ewalia Sok za želudac za kućne ljubimce

Ewalia Sok za želudac za kućne ljubimce, 500 ml

  • sa sladićem, kamilicom, komoračem i bijelim sljezom
  • certificirano kvalitetno bilje
  • za pse, glodavce i dr.
€ 21,49 (€ 42,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Hanfred Prah konoplje za pse

Hanfred Prah konoplje za pse, 65 g

  • cvijet konoplje za pse
  • jednostavan dodatak prehrani za pse
  • uzgojeno i prerađeno u Austriji
€ 46,99 (€ 722,92 / kg)

Dostava do 07. listopada

CBD ulje konoplje za pse

CBD VITAL CBD ulje konoplje za pse, 20 ml

  • bez THC-a i terpena
  • neutralan okus
  • za sve pasmine pasa
€ 67,49 (€ 3.374,50 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® prah za pse

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® prah za pse, 165 g

  • prirodna kombinacija
  • za dnevni dodatak hrani
  • proizvedeno u Austriji
€ 61,99 (€ 375,70 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Ewalia Ulje crnog kima za životinje

Ewalia Ulje crnog kima za životinje, 500 ml

  • hladno prešano
  • od egipatskog crnog kima
  • prehrambena kvaliteta
€ 37,99 € 39,99 (€ 75,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Bewegungssaft für Haustiere

Ewalia Bewegungssaft für Haustiere, 500 ml

  • Hochkonzentrierter Kräuterauszug
  • Mit Teufelskralle & Traubenkernen
  • Einfache Dosierung
€ 19,79 (€ 39,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Hanfred uUje sjemenki konoplje

Hanfred uUje sjemenki konoplje, 250 ml

  • hladno prešano ulje sjemenki konoplje
  • vrijedne omega-3 i -6 masne kiseline
  • također sadrži vitamin E
€ 14,79 (€ 59,16 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Crijevni sok za kućne ljubimce

Ewalia Crijevni sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • s lišćem kamilice i kupine
  • visoko koncentrirani biljni ekstrakt
  • bez kemijskih dodataka
€ 18,80 € 19,79 (€ 37,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Arthrobello Kapsule za zglobove za pse

Arthrobello Kapsule za zglobove za pse, 120 kapsule

  • jedinstvena kompozicija
  • samo prirodne sirovine
  • s kondroitinom i glukozaminom
€ 63,05 (€ 583,80 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Ewalia Sok za imunitet kućnih ljubimaca

Ewalia Sok za imunitet kućnih ljubimaca, 500 ml

  • za pse, glodavce i dr.
  • sadrži vitamin C
  • s pasjim trnom, šipkom i ginsengom
€ 18,80 € 19,79 (€ 37,60 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Rio Grande sok za kućne ljubimce

Ewalia Rio Grande sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • s dragocjenim cush biljem
  • bez dodanog šećera
  • sadrži obični kanabis
€ 20,41 € 21,49 (€ 40,82 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Senior Fit - sok za kućne ljubimce

Ewalia Senior Fit -​ sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • posebno za starije životinje
  • s vrijednim biljnim ekstraktima
  • za pse, glodavce i ostale ljubimce
€ 19,79 (€ 39,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® kapsule za pse

Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® kapsule za pse, 150 kapsule

  • za dnevni dodatak hrani
  • bez GMO
  • proizvedeno u Austriji
€ 65,99 (€ 676,82 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Ewalia Umirujući sok za grlo za kućne ljubimce

Ewalia Umirujući sok za grlo za kućne ljubimce, 500 ml

  • za pse, glodavce i dr.
  • bez kemijskih dodataka
  • austrijska kvaliteta
€ 21,49 (€ 42,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Nikolaus Nature animal IMUN® prah za pse

Nikolaus Nature animal IMUN® prah za pse, 163 g

  • prirodne sirovine
  • bez GMO-a
  • za nadogradnju osnovne hrane
€ 63,99 (€ 392,58 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nikolaus Nature animal PetEnzym® Dog

Nikolaus Nature animal PetEnzym® Dog, 105 g

  • poboljšava apsorpciju hranjivih tvari
  • enzimi iz kivija i papaje
  • s vitaminom B12
€ 44,49 (€ 423,71 / kg)

Dostava do 07. listopada

CharLine Jestivi ugljen u prahu za pse

CharLine Jestivi ugljen u prahu za pse, 450 g

  • vezivanje i uklanjanje zagađivača i toksina
  • drevni domaći lijek za probavne probleme
  • bez mirisa i okusa, tako dobar prijem
€ 48,99 (€ 108,87 / kg)

Dostava do 26. listopada

Nikolaus Nature animal CORVITAL® prah za pse

Nikolaus Nature animal CORVITAL® prah za pse, 160 g

  • idealno za temperaturne fluktuacije
  • vrhunska kvaliteta iz Austrije
  • usklađena formulacija
€ 54,49 (€ 340,56 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Ewalia Kardiovaskularni sok za kućne ljubimce

Ewalia Kardiovaskularni sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • pogodno za starije životinje
  • sa stolisnikom i glogom
  • bez kemijskih dodataka
€ 21,49 (€ 42,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Vitaminski dodatak - Nr. 17 Feuerstrahl - Za pse

dr. WEYRAUCH Vitaminski dodatak -​ Nr. 17 Feuerstrahl -​ Za pse, 180 kapsule

  • s prahom borovnice i crnog ribiza
  • kod manjka vitamina B
  • vitaminski booster
€ 65,49 (€ 727,67 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

CharLine Biljni ugljen za pse - u granulama

CharLine Biljni ugljen za pse -​ u granulama, 700 g

  • mješavina biljnog ugljena
  • bez prašine
  • nije potrebna promjena hranjenja
€ 68,99 (€ 98,56 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nikolaus Nature animal DENTES® prah za pse

Nikolaus Nature animal DENTES® prah za pse, 140 g

  • bez genetske tehnologije
  • sa kondroitinom i silicijum dioksidom
  • vrhunska kvaliteta iz Austrije
€ 54,49 (€ 389,21 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

dr. WEYRAUCH Nr. 13 "Siegfried" – za pse

dr. WEYRAUCH Nr. 13 "Siegfried" – za pse, 180 kapsula (180 komada)

  • od visokokvalitetnih biljnih sastojaka
  • provjerena receptura
  • čista receptura s ljekovitim biljem
€ 68,99 (€ 0,38 / kom.)

Besplatna dostava do 07. listopada

dr. WEYRAUCH Nr. 3 "Drachentöter" – za pse

dr. WEYRAUCH Nr. 3 "Drachentöter" – za pse, 180 kapsule

  • s prirodnim vitaminom E
  • posebna kombinacija ljekovitog bilja
  • iz sjemenki konoplje, noćurka i boražine
€ 65,49 (€ 727,67 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

VET CBD Extrakt Premium 10

CBD VITAL VET CBD Extrakt Premium 10, 30 ml

  • za pse
  • blagog okusa
  • ulje konoplje bez aroma
€ 181,99 (€ 6.066,33 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

VET CBD Extrakt Premium 5

CBD VITAL VET CBD Extrakt Premium 5, 10 ml

  • za male pse i mačke
  • blag orašast okus
  • čisti ekstrakt konoplje
€ 33,99 (€ 3.399,00 / l)

Dostava do 07. listopada

CBD VET Relax plus Snacks

CBD VITAL CBD VET Relax plus Snacks, 150 g

  • 150 mg CBD-a iz konopljinog brašna
  • s matičnjakom, kamilicom i rodiolom
  • pogodno za osjetljive pse
€ 31,99 (€ 213,27 / kg)

Dostava do 07. listopada