Čajni specijaliteti Or Tea?

Ukusno uživanje u čaju najbolje kvalitete - marka Or Tea? specijalizirana uglavnom za kineske čajeve. Čisto prirodni sastojci prerađeni su u ekskluzivne i egzotične mješavine, koje su i vizualno uvjerljive u lijepom i trendi pakiranju. Tradicionalna kultura čaja na moderan način.

Filtriranje i sortiranje

Cijena čaj Svojstva
Filteri

Or Tea?: 12 proizvoda

Or Tea? Queen Berry

Or Tea? Queen Berry, 10 vrećica čaja kutija (10 komada)

  • bez kofeina
  • sa šipkom i komadićima jagode
  • slatka aroma i voćni okus
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Duke's Blues

Or Tea? BIO Duke's Blues, Kutija vrećica čaja 10 kom. (10 komada)

  • s crnim čajem
  • osvježavajući okus
  • miris citrusa
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? La Vie En Rose

Or Tea? La Vie En Rose, 75g limenka

  • s crnim čajem
  • ugodna aroma ruže
  • u prekrasnoj ambalaži
€ 13,49 (€ 179,87 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? Merry Peppermint

Or Tea? Merry Peppermint, Refill 75g

  • hlađenje i osvježavanje
  • s komoračem, sladićem i bosiljkom
  • bez kofeina
€ 9,87 € 10,39 (€ 131,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Lychee White Peony

Or Tea? BIO Lychee White Peony, 10 vrećica čaja kutija (10 komada)

  • s bijelim čajem
  • osvježavajući okus
  • aroma božura i ličija
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO The Playful Pear

Or Tea? BIO The Playful Pear, 10 vrećica čaja kutija (20 g)

  • sa zelenim čajem
  • hrskavo-cvjetni bouquet
  • dugotrajni miris kruške
€ 4,93 € 5,19 (€ 246,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Tiffany's Breakfast

Or Tea? BIO Tiffany's Breakfast, 100g limenka

  • crni čaj
  • slatki miris
  • usta postaju puna okusa
€ 13,49 (€ 134,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Kung Flu Fighter

Or Tea? BIO Kung Flu Fighter, Limenka 100g

  • bez kofeina i bogat vitaminima
  • s đumbirom i biljkama
  • aroma naranče i mente
€ 13,49 (€ 134,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Dragon Jasmine Green

Or Tea? BIO Dragon Jasmine Green, Limenka 75g

  • sadrži kofein
  • osvježavajuća aroma
  • cvjetna aroma
€ 13,49 (€ 179,87 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO The Secret Life of Chai

Or Tea? BIO The Secret Life of Chai, 100g limenka

  • s crnim čajem
  • s aromom cimeta i grejpa
  • egzotično, jako i slatko
€ 13,49 (€ 134,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? African Affairs

Or Tea? African Affairs, Kutija od 10 vrećica čaja (10 komada)

  • Rooibos-mješavina
  • s finom aromom vanilije
  • sadrži kakao zrnca
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Mount Feather

Or Tea? BIO Mount Feather, 10 vrećica čaja kutija (10 komada)

  • slatki i osvježavajući okus
  • nježna aroma
  • posebno omiljen u Kini
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Trenutno nije dostupno