oatsome Feelgood Bio Spread Golden Hazel, 200 g
Namaz bez dodanog šećera
€ 7,99
(€ 39,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prženi lješnjaci
- slatkoća datulja
- ekstrakt bourbon vanilije
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kremasto-hrskavi namaz koji očarava okusom lješnjaka i vanilije. Vaš kruh pretvara u pravu poslasticu, a također zna kako izvući ono najbolje iz zobene kaše i američkih palačinki.
- Kao namaz ili dodatak (topping) za zobenu kašu, američke palačinke, vafle i drugo
- Isključivo prirodni organski sastojci
- Bez palminog ulja
- Prije konzumacije dobro promiješati
| Br. proiz. | XPI-OAT-10001736 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4260686524085 |
| Br. proizvođača: | 10001736 |
| Marke: | oatsome |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 163 / 39 kj / kcal |
| Masti | 3,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 36 g |
| od toga Šećer | 23 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 10 g |
| | 9,7 g |
| Sol | 0,11 g |
Sirovine
Napomena - ostaci ljuske
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Oatsome GmbH, Hanauer Landstraße 175-179,, 60314, Frankfurt am Main, Njemačka, www.oatsome.de |
|---|