Nikolaus Nature animal CORVITAL® prah za pse, 160 g
Prirodni sastav pažljivo odabranih sastojaka
€ 55,99
(€ 349,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- idealno za temperaturne fluktuacije
- vrhunska kvaliteta iz Austrije
- usklađena formulacija
Opis
Netaknut kardiovaskularni sustav važan je kriterij za dobrobit i dug život psa u bilo kojoj dobi. Bez obzira na to jesu li mladi psi, izdržljivi i aktivni ili već nešto stariji, CORVITAL sadrži esencijalnu kombinaciju izvrsnih prirodnih tvari, koja je prikladna kao dodatak za svaku dob i svaku vrstu psa.
Preporuka za hranjenje:
| Psi sa cca 10 kg | 1 mjerna žlica |
| Psi sa cca 25 kg | 1 1/2 mjerna žlica |
| Psi sa cca 50 kg | 3 mjerne žlice |
Preporuča se iskoristiti cijeli sadržaj limenke.
| Br. proiz. | NN-OV.00105.P0160 |
|---|---|
| Sadržaj: | 160 g |
| EAN: | 9120081880252 |
| Br. proizvođača: | OV.00105.P0160 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Bez GMO, Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Pas |
Sastav
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin E | 15 mg |
| askorbil palmitat | 9 mg |
| L-karnitin | 24 mg |
| beta-karoten | 470 mg |
| cink kao kelat cinka s hidroksianalogom metionina | 12 mg |
| selen kao natrijev selenit (3b801) | 11 mg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| bentonit | 28 mg |
Sirovine
Fish oil powder, Lanene sjemenke[1], Lišće gloga[3], Ekstrakt kore grožđa[2], Carrot powder, Magnesium acetate, Algae powder, Ginkgo biloba, Cimet, Imela, Mačja kandža ekstrakt, Calciumcarbonat, Acerola trešnja, Buckwheat germ powder (
- razgrađeno (hidrolizirano)
- sušeno
- mljeveno
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|