Nikolaus Nature animal BASIC CARE® prah za pse, 100 g
Mješavina vitamina i minerala
€ 40,49
(€ 404,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodni kompleks hranjivih tvari
- važni vitamini B
- za sve uzraste
Opis
Neravnoteža hranjivih tvari kod pasa obično se javlja kada sama hrana za pse nije dovoljna za optimalnu opskrbu hranjivim tvarima.
Uravnotežena prehrana i dobrobit psa idu ruku pod ruku, 'Nicholas Nature animal' je razvio BASIC CARE, hranjivi kompleks za pse svih veličina, dobi i vrsta.
Preporuka za hranjenje:
| Psi sa cca 10 kg | 1/4 mjerne žlice |
| Psi sa cca 25 kg | 1/2 mjerne žlice |
| Psi sa cca 50 kg | 1 mjerna žlica |
Preporuča se iskoristiti cijeli sadržaj limenke.
| Br. proiz. | NN-OV.00121.P0100 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 9120081880245 |
| Br. proizvođača: | OV.00121.P0100 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Bez GMO, Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Pas |
Sastav
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin D3 | 100.000 IU |
| vitamin E | 22.000 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 1.250 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 1.100 mg |
| vitamin B6 | 1.150 mg |
| vitamin B12 | 2.800 µg |
| vitamin B5 (kalcijev D-pantotenat) | 4.800 mg |
| niacinamid | 4.300 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 500 mg |
| biotin | 100.000 µg |
| L-karnitin | 17.000 mg |
| cink kao kelat cinka s hidroksianalogom metionina | 2.800 mg |
| jod kao kalijev jodid | 60 mg |
| kvasac obogaćen selenom (interaktiv) | 15 mg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| bentonit | 70.000 mg |
Sastav
kalcijev karbonat, monokalcijev fosfat, mrkva u prahu, sjemenke lana[1], magnezijev fosfat, kalcijev fosfat, suhe alge, prah klica heljde (kompleks vitamina B)
- razgrađeno (hidrolizirano)
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|