MycoWay Prah Lion's Mane - Ekstrakt 12:1, 100 g
Visoko koncentrirani ekstrakt
€ 22,99
(€ 229,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- snažan omjer ekstrakta 12:1
- preporučuje se 1-3 g po dnevnoj dozi
- čisti prah bez punila
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ovaj vam proizvod nudi gljivu resasti igličar (Hericium erinaceus), zbog svog izgleda poznatu i kao lavlja griva, u obliku visoko koncentriranog ekstrakta u prahu u omjeru 12:1. U azijskoj se tradiciji ova posebna gljiva cijeni već stoljećima. Zahvaljujući praškastom obliku, ekstrakt se može fleksibilno integrirati u vašu svakodnevnu prehranu bez potrebe za gutanjem kapsula.
Primjena je krajnje jednostavna: prah možete umiješati izravno u vodu ili ga koristiti kao sastojak u smoothiejima, juhama i drugim jelima. Čak se koristi i kao alternativa uobičajenoj kavi.
Preporuka za konzumaciju:
1-3 g dnevno. Preporučuje se umiješati prah u 300 ml vode i popiti.
Napomena:
Zbog prirodnih sastojaka, boja, miris i okus pojedinih serija mogu varirati. To ne utječe na kvalitetu i učinkovitost proizvoda. Nakon svake upotrebe dobro zatvorite pakiranje kako biste spriječili onečišćenje proizvoda.
| Br. proiz. | NARA-MW011 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 3830072116845 |
| Br. proizvođača: | MW011 |
| Marke: | MycoWay |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Vitalne gljive |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vitalne gljive: | Hericium erinaceus |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje, nije prikladno za djecu |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Pamćenje i koncentracija, Živci |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 36,0 / 8,6 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 7,62 mg |
Sirovine
gljiva Hericium erinaceus (lavlja griva) u prahu 12:1
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si |
|---|