More Nutrition Protein, Cinnalicious (360 g)
Proteinski užitak za svaki dan
€ 27,49
(€ 76,36 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusni okusi
- bogato proteinima
- kremasta konzistencija
Opis
Ovaj praktični prah bez šećera od More Nutrition osigurava vašem tijelu dodatnu porciju proteina! Pomiješan s vodom, biljnim napitcima ili mlijekom, u tren oka nastaje prekrasno kremasti shake s do 26 g proteina po porciji. Neusporedivo ukusan i svestran, bilo ujutro, prije ili nakon treninga!
Preporuka za konzumaciju:
- Proizvođač preporučuje 1 do 3 porcije dnevno.
- Prikladno za jutro te prije ili nakon treninga.
- Pripremite 30 g proteinskog praha (1 ravna mjerna žlica) s 300 ml hladne vode u blenderu ili shakeru.
- Za pripremu možete koristiti i mlijeko ili biljne napitke - imajte na umu da to mijenja nutritivne vrijednosti.
| Br. proiz. | XPI-MM-XMO10920 |
|---|---|
| Sadržaj: | 360 g |
| EAN: | 4255719302570 |
| Br. proizvođača: | XMO10920 |
| Marke: | More Nutrition |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, ujutro |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
90 % mliječni protein (koncentrat proteina sirutke, kalcijev klorid), 5 % komadići žitarica (integralno pšenično brašno, Rižino brašno, šećer, palmino ulje, Dekstroza, kukuruzni škrob, maltodekstrin, 2 % Cimet, pšenične posije, Sol, Ječmeni slad - brašno, aroma, emulgator (Suncokretov lecitin, sojini lecitini (E322))), Sol, laktaza, sladilo (Sucralose, acesulfam-K)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1578 / 377 kj / kcal |
| Masti | 4,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,3 g |
| Ugljikohidrati | 8,5 g |
| od toga Šećer | 4,6 g |
| | 74 g |
| Sol | 0,96 g |
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| Leucin | 9,7 g |
| lizin | 8,6 g |
| treonin | 5,5 g |
| valin | 6 g |
| L-izoleucin | 5,5 g |
| fenilalanin | 3,9 g |
| metionin | 2,4 g |
| triptofan | 1,2 g |
| histidin | 2,2 g |
| prolin | 7,7 g |
| tirozin | 4 g |
| arginin | 2,9 g |
| Glicin | 1,7 g |
| cistein | 1,4 g |
| glutaminska kiselina | 20 g |
| L-asparaginska kiselina | 9,1 g |
| serin | 5,2 g |
| alanin | 4,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Quality First GmbH, Werner von Siemens Straße 8, 25337, Elmshorn, Njemačka, morenutrition.de |
|---|