Home of Ayurveda somamed Organsko zrelo sezamovo ulje, 500 ml

Ayurvedsko blago

€ 11,42 € 12,69 -10%

(€ 22,84 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na stanju od 13. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do četvrtak, 15. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • osjećaj zagrijavanja
  • prije tuširanja i kupanja
  • idealno za stres
  • Bio certificirano Bio certificirano

Često naručeno zajedno sa Maharishi Ayurveda Losion za tijelo Vata, 200 ml

Home of Ayurveda somamed Organsko zrelo sezamovo ulje, 500 ml € 11,42 (€ 22,84 / l)
Maharishi Ayurveda Losion za tijelo Vata, 200 ml € 28,34 (€ 141,70 / l)
Ukupna cijena: € 39,76
Opis

Ovo ulje je idealno za jutarnju uljnu masažu cijelog tijela. Osobito prije kupanja ili tuširanja, ovo ayurvedsko blago ostavlja ugodan osjećaj topline. Pogodno i za vrijeme stresnih faza.

Br. proiz. XAY-MAH-54600057
Sadržaj: 500 ml
EAN: 9120044690492
Br. proizvođača: 54600057
Marke: Home of Ayurveda somamed
Oblik prezentacije: Ulje
Vrste proizvoda: Njega kože
Svojstva : Bio certificirano, Uz manje plastike
Ayurvedski proizvodi: Proizvodi za njegu tijela, Ulja za masažu
Sirovine

100 % Sezamovo ulje[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Maharishi Ayurveda GmbH, Reiting 4, 4682, Geboltskirchen, Austrija, www.ayurvedashop.at

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Home of Ayurveda somamed Organsko zrelo sezamovo ulje

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder