le melo ALLROUND Watermelon, 191 g
Performance napitak s maltodekstrinom
€ 33,99
(€ 177,96 / kg, uključ. 25% PDV
Okus:
Značajke i prednosti
- 1.000 mg elektrolita
- sadrži kompleks vitamina B
- bez umjetnih bojila
Opis
Uživajte u osvježavajućem okusu lubenice u praktičnom obliku vrećice uz ALLROUND Watermelon. Formula Hydration Core opskrbljuje važnim elektrolitima, vitaminima i mineralima – idealno za vaše sportske aktivnosti.
Primjena:
- otopite 1 vrećicu u 500 ml vode
- pijte 30 minuta prije, tijekom ili nakon treninga
- Preporuka: 1 vrećica po satu sporta (ovisno o gubitku znoja)
1 pakiranje sadrži 20 vrećica.
| Br. proiz. | XDK-LEMELO-39001 |
|---|---|
| Sadržaj: | 191 g |
| EAN: | 4270002997608 |
| Br. proizvođača: | 39001 |
| Marke: | le melo |
| Oblik prezentacije: | Prašak, Štapići |
| Ciljevi treninga: | Izdržljivost |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Tijekom sporta, Nakon treninga |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | na porciju (9,55 g)[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 126 / 30 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 6,7 g |
| od toga Šećer | 2,5 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,6 g |
- odgovara 1 štapiću (sticku)
Sirovine
maltodekstrin, izomaltuloza, natrijev klorid, aroma dinje, glukoza (grožđani šećer), kalcijeve soli ortofosforne kiseline, kalijev citrat, dolomit (kalcijev magnezijev karbonat), magnezijev citrat, kalijev klorid, magnezijev oksid, Sucralose[1], željezov glukonat, cinkov citrat, kolekalciferol, tiamin mononitrat, riboflavin, krom pikolinat, limunska kiselina (E330)[2]
- Sladilo
- Zakiseljivač