Layenberger High Protein Chips, Hot & Sweet Chili (75 g)
Varijanta bogata proteinima za vaš užitak u grickanju
€ 3,89
(€ 51,87 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- najmanje 40 % udjela proteina
- znatno manje ugljikohidrata
- bogato vlaknima i hrskavo pečeno
Opis
Layenberger High Protein Chips nudi vam modernu opciju za svjesne trenutke grickanja. U usporedbi s konvencionalnim čipsom od krumpira, odlikuje ih smanjen udio ugljikohidrata i vrlo visok udio proteina. Budući da proteini doprinose održavanju mišićne mase, ovaj je čips prikladan dodatak prehrani bogatoj proteinima.
Zahvaljujući posebnom proizvodnom procesu, nisu prženi u masti, već hrskavo pečeni, što rezultira optimiziranim nutritivnim profilom. Kombinacija biljnih izvora proteina osigurava hrskavu teksturu.
| Br. proiz. | XPI-MM-70376 |
|---|---|
| Sadržaj: | 75 g |
| EAN: | 4036554703766 |
| Br. proizvođača: | 70376 |
| Marke: | Layenberger |
| Oblici prehrane: | Bogato vlaknima |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1796 / 429 kj / kcal |
| Masti | 16 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,1 g |
| Ugljikohidrati | 21 g |
| od toga Šećer | 3,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 12 g |
| | 44 g |
| Sol | 1,7 g |
Sirovine
61 % koncentrat sojinih proteina, 15 % Tapioka škrob, 15 % suncokretovo ulje, 8 % pripravak od čilija (šećer, Čili, Korijander, Ginger, sjeme anisa, luk u prahu, češnjak u prahu, Sol, ekstrakt kvasca, rajčica u prahu, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina), Molasses powder (Melasa, kukuruzni maltodekstrin), limunska trava, ekstrakti začina (Paprika, Papar, Čili)), antioksidans (ekstrakt ružmarina)