Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Crveno voće-jogurt (396 g)
Vaš suputnik za prehranu koja pazi na kalorije
€ 9,99
(€ 25,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- potpuna zamjena za obrok
- samo oko 214 kcal po porciji
- formula bez glutena i bogata vlaknima
-
Bez glutena
Opis
Fit+Feelgood Slim Shake Powder odgovor je na pun raspored i visoke zahtjeve prema vlastitoj prehrani. Receptura ujedinjuje efikasnost s kremastim doživljajem užitka, ne žrtvujući pritom uravnotežen nutritivni sastav. Budući da zamjena dvaju dnevnih glavnih obroka takvim zamjenskim obrokom u sklopu niskokalorične prehrane pridonosi gubitku tjelesne težine, ovaj se proizvod može fleksibilno uklopiti u vaše osobne ciljeve.
Sadržani Whey-protein ima visoku biološku vrijednost i izvrstan profil aminokiselina. Budući da proteini doprinose održavanju mišićne mase, funkcionalno ste opskrbljeni čak i tijekom niskokalorične faze. Svaka vam porcija osigurava usklađenu kombinaciju vitamina i minerala.
Priprema i preporuka za konzumaciju:
Kako bi se postigao optimalan sastav, Layenberger Slim Shake Powder trebali biste koristiti u količini od 33 g po porciji. Jednostavno pripremite 33 g praha s 200 ml malomasnog mlijeka (1,5 % masti) u shakeru – i vaš ukusan obrok je gotov.
Fit+Feelgood Slim Shakeom možete zamijeniti do dva obroka dnevno. Imajte na umu da preostali glavni obrok(i) u svakom slučaju treba(ju) biti siromašan/siromašni kalorijama – maksimalno 600 kcal – i bogat(i) vitaminima.
| Br. proiz. | XPI-MM-70535 |
|---|---|
| Sadržaj: | 396 g |
| EAN: | 4036554705357 |
| Br. proizvođača: | 70535 |
| Marke: | Layenberger |
| Ciljevi treninga: | Kontrola tjelesne težine, Mršavljenje - gubitak masnog tkiva |
| Vrijeme korištenja: | kao zamjena za obrok |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bogato vlaknima |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Pomoć pri mršavljenju |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (33 g) |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1541 / 368 kj / kcal | 892 / 213 kj / kcal |
| Masti | 7,1 g | 5,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,6 g | 2,5 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 1,6 g | 1,1 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 3,7 g | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 32 g | 20 g |
| od toga Šećer | 16 g | 15 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,8 g | 3,2 g |
| | 39 g | 20 g |
| Sol | 1,5 g | 0,71 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (33 g) |
|---|---|
| Linoleinska kiselina | 3,1 g |
| Natrij | 680 mg |
| Vitamin A | 952 µg |
| Vitamin D | 4,8 µg |
| vitamin E | 12 mg |
| vitamin K | 73 µg |
| vitamin C | 93 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 1,1 mg |
| Vitamin B2 | 2,2 mg |
| niacin | 17 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 1,4 mg |
| Folic acid | 197 µg |
| Vitamin B12 | 4,3 µg |
| biotin | 48 µg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina) | 5,8 mg |
| kalij | 1.019 mg |
| Kalcij | 716 mg |
| fosfor | 809 mg |
| | 294 mg |
| željezo | 19 mg |
| | 9,4 mg |
| Bakar | 1,1 mg |
| Mangan | 2 mg |
| Selenium | 55 µg |
| jod | 141 µg |
Sirovine
izolat sojinih proteina, koncentrat proteina sirutke (Mlijeko), modificirani škrob, koncentrat mliječnih proteina, kukuruzni dekstrin, Sojino ulje, maltodekstrin, inulin, aroma, kalijev citrat, mliječni protein, 1,5 % Jogurt prah (Mlijeko), Magnesiumcarbonat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina), Natrijev fosfat, Bojilo (crvena boja cikle), kalcijev fosfat, kalijev klorid, 0,4 % malina u prahu (0,2 % malina u prahu[1], maltodekstrin), sladilo (natrijev ciklamat, Sucralose, saharin), zgušnjivač (Xanthan), vitamin C, željezov pirofosfat, vitamin E,
- liofilizirano