Ketofabrik Čokoladna pločica Strawberry Chocolate, 1 kom.
Odličnog okusa
€ 1,89
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 1g šećera po pločici
- vegeterijansko
- 3,6 g neto ugljikohidrata po pločici
Opis
Za one koji se ne mogu odreći slatkiša, ali ne žele konzumirati previše šećera, Ketofabrik čokoladice su savršen izbor. Sa samo 1 g šećera po pločici, one su 90% manje slatke od tradicionalnih pločica i imaju samo 3,6 g neto ugljikohidrata po pločici, što ih čini posebno zanimljivima za ljubitelje ketoterapije. Proizvedeni u Austriji, vegetarijanski su užitak koji će zasigurno zadovoljiti vaše nepce. Savršen zalogaj za predah i uživanje bez grižnje savjesti!
| Br. proiz. | XPI-AKF-10202 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 Kom. |
| EAN: | 9120107220024 |
| Br. proizvođača: | 10202 |
| Marke: | Ketofabrik |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
Sirovine
34 % kokosove pahuljice, punilo (polidekstroza), 25 % Čokolada s punomasnim mlijekom (sladilo (Maltit), Kakao maslac, Punomasno mlijeko u prahu, Kakao pasta, emulgator (sojin lecitin), prirodna aroma vanilije), 21 % bademi, Ovlaživač (glicerin), 1 % jagoda u prahu[1], Sol, prirodna aroma, antioksidans (ekstrakti s visokim udjelom tokoferola)
- liofilizirano
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | na porciju (35 g) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 687 / 164 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,3 g |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| od toga Polivalentni alkoholi | 7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 8,4 g |
| | 2,7 g |
| Sol | 0,11 g |
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Ketofabrik Čokoladna pločica Strawberry Chocolate
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.