Nutrijenti marke IronMaxx
Nutrijenti: 6 proizvoda
ironMaxx Protein 30 pločica, Čokolada (35 g)
- različite varijante
- senzacionalan okus
- svaka pločica sadrži 5 vrijednih vitamina
€ 1,19 (€ 34,00 / kg)
Dostava do 07. listopada
ironMaxx Vegan 30 proteinska pločica, Čokolada (35 g)
- 26% proteina po pločici
- bez palminog ulja
- potpuno biljno
€ 1,19 (€ 34,00 / kg)
Dostava do 07. listopada
ironMaxx Proteinska krema, Čokolada / badem (250 g)
- malo ugljikohidrata
- bez glutena
- smanjeni udio šećera
€ 6,89 (€ 27,56 / kg)
Dostava do 07. listopada
ironMaxx Zenith 50 High Protein pločica, Brownie Chocolate Crisp (45 g)
- 50% sadržaja proteina
- nizak sadržaj šećera
- razni okusi
€ 2,29 (€ 50,89 / kg)
Dostava do 07. listopada
ironMaxx Zenith 50 XL - High Protein pločica, Kokos (1 ploč.)
- maksimalan sadržaj proteina (50%)
- optimalna opskrba proteinima
- idealno i kao međuobrok
€ 3,79 (€ 37,90 / kg)
Trenutno nije dostupno
ironMaxx Instant zob s okusom, Čokolada (2.000 g)
- 14 g proteina na 100 g
- bogato mikronutrijentima
- složeni ugljikohidrati
€ 16,99 (€ 8,50 / kg)
Trenutno nije dostupno