ironMaxx Zenith 50 XL - High Protein pločica, Kikiriki (1 Ploč.)
Maksimalno proteina - minimalno ugljikohidrata
€ 3,79
(€ 37,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- maksimalan sadržaj proteina (50%)
- optimalna opskrba proteinima
- idealno i kao međuobrok
- XL pločica sa 100 g
Slični proizvodi
Opis
Pločica Zenith® od 100 g marke IronMaxx® odlikuje se prije svega maksimalnim udjelom proteina od 50% i minimalnim udjelom ugljikohidrata. Idealno za ponijeti sa sobom!
Preporučena primjene:
1-2 pločice u bilo koje doba dana.
Zenith® je također savršen kao međuobrok prije, za vrijeme ili nakon treninga.
| Br. proiz. | IM-40957 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 Ploč. |
| EAN: | 4260196299572 |
| Br. proizvođača: | 40957 |
| Marke: | ironMaxx |
| Oblik prezentacije: | Pločica |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | C - Jaje, H - Orašasti plodovi |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1574 / 376 kj / kcal |
| Masti | 14 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,4 g |
| Ugljikohidrati | 20 g |
| od toga Šećer | 1,7 g |
| | 50 g |
| Sol | 0,3 g |
Sirovine
- Feuchthaltemittel
- Süßungsmittel
- Emulgatoren
- Punilo
- Farbstoffe
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | IronMaxx® Nutrition GmbH & Co. KG, Rheinpromenade 10, 40789, Monheim am Rhein, Njemačka, service@ironmaxx.de |
|---|
Prikladno uz to
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za ironMaxx Zenith 50 XL - High Protein pločica
4 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (25%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 3 | (75%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.