Ajurvedski čajevi i pripravci za napitke

Otkrijte raznolikost ajurvedskih čajeva i pripravaka za napitke. Odabrano bilje i začini za ajurvedsko učenje o 6 smjerova okusa.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Čajevi i pripravci za napitke: 1 - 30 od 182 proizvoda

Pukka Love organski biljni čaj

Pukka Love organski biljni čaj, 24 g

  • biljna mješavina čaja
  • ugodnog ukusa
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 216,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Peace organski biljni čaj

Pukka Peace organski biljni čaj, 30 g

  • biljna mješavina čaja
  • ugodnog ukusa
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 173,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Ashwagandha Balance

Yogi Tea Ashwagandha Balance, 17 vrećica čaja (34 g)

  • s acerolom i pasiflorom
  • voćne arome
  • vegansko
€ 4,59 (€ 135,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Maharishi Ayurveda Vata čaj, bio

Maharishi Ayurveda Vata čaj, bio, 15 vrećica (15 Vrećice)

  • kod mentalnih izazova
  • idealno za hladno godišnje doba
  • sadrži cimet
€ 6,29 (€ 279,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Cosmoveda Bio cvjetna vodica

Cosmoveda Bio cvjetna vodica, Vodica ružinih latica (250 ml)

  • za pečenje i obogaćivanje jela
  • bez glutena i laktoze
  • vegansko
€ 6,29 (€ 25,16 / l)

Dostava do 07. listopada

Pukka Night Time organski biljni čaj

Pukka Night Time organski biljni čaj, 20 vrećica čaja (20 g)

  • aroma lavande
  • idealno u večernjim satima
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 259,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? Queen Berry

Or Tea? Queen Berry, 10 vrećica čaja kutija (10 komada)

  • bez kofeina
  • sa šipkom i komadićima jagode
  • slatka aroma i voćni okus
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Biljna kava Ayurveda Raja´s Cup

Maharishi Ayurveda Biljna kava Ayurveda Raja´s Cup, 228 g

  • 100 % bez kofeina
  • vrlo izdašno
  • u praktičnim vrećicama
€ 22,99 (€ 100,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

Maharishi Ayurveda Čaj Pitta, bio

Maharishi Ayurveda Čaj Pitta, bio, 15 vrećica (15 Vrećice)

  • umiruje
  • blago i rashlađujuće
  • za uzavrele duhove
€ 6,29 (€ 349,44 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Klar organski biljni čaj

Pukka Klar organski biljni čaj, 36 g

  • najfinija mješavina
  • osvježava i hladi
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 144,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Bio Večernji čaj

Yogi Tea Bio Večernji čaj, 1 pakiranje (30,60 g)

  • Za odmor prije spavanja
  • Slatki okus komorača i kamilice
  • blago trpka nota valerijane
€ 4,59 (€ 150,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha Gold Set

SHINTO® Bio-​Matcha Gold Set

  • ukusna organska matcha (30 g)
  • ručno rađena matcha posuda
  • Ssbambusovom metlom i žlicom
€ 43,79 € 72,99 (€ 1.459,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Night Time Berry Bio-voćni čaj

Pukka Night Time Berry Bio-​voćni čaj, 20 vrećica čaja (32 g)

  • savršeno za večer
  • zagrijava iznutra
  • umiruje tijelo i um
€ 5,69 (€ 177,81 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Finest Selection Bio

Yogi Tea Finest Selection Bio, 34,60 g

  • Za svakoga ponešto
  • 9 različitih vrsta čajeva
€ 5,19 (€ 150,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Kurkuma Chai Bio

Yogi Tea Kurkuma Chai Bio, 34 g

  • Kombinacija Chai začina
  • Pune i snažne arome
  • Zagrijavajuća zamjena za sunce
€ 4,59 (€ 135,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Maharishi Ayurveda Čaj Kapha, bio

Maharishi Ayurveda Čaj Kapha, bio, 15 vrećica (15 Vrećice)

  • protiv umora i iscrpljenosti
  • čini dobro u hladno godišnje doba
  • s limunom za razbuđivanje
€ 6,29 (€ 349,44 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Choco Chai Bio

Yogi Tea Choco Chai Bio, 90 g

  • Za pripremu toplih napitaka
  • Tamna čokolada s tipičnom Chai notom
  • Obogaćeno cimetom
€ 5,19 (€ 57,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Classic Chai Bio

Yogi Tea Classic Chai Bio, 90 g

  • Odlična mješavina
  • Ukusno i s mlijekom
  • S kardamomom, cimetom i đumbirom
€ 5,69 (€ 63,22 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dr. Wunder Chanca Piedra biljka

Dr. Wunder Chanca Piedra biljka, 100 g

  • iz peruanske divlje kolekcije
  • bez pesticida
  • 100% prirodno
€ 21,49 (€ 214,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Bio Balans čaj za žene

Yogi Tea Bio Balans čaj za žene, 30,60 g

  • Uživanje aromatičnog čaja
  • Pogotovo za potrebe žena
  • S lišćem maline, limunskom verbenom, timijanom i origanom
€ 4,59 (€ 150,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Terra Elements Matcha prah Bio

Terra Elements Matcha prah Bio, 60 g

  • ubran u planinskoj regiji Zhejiang
  • idealno za zelene smoothije
  • nježno mljeven u kamenom mlinu
€ 20,49 (€ 341,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

TEEKANNE Bio čaj "NamasTee" - Kupanje u šumi

TEEKANNE Bio čaj "NamasTee" -​ Kupanje u šumi, 15 vrećica čaja (30 g)

  • specijalno izdanje
  • paprena metvica, ružmarin i dr.
  • sadrži sladić
€ 3,69 (€ 123,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Bio čaj melem za dušu

Yogi Tea Bio čaj melem za dušu, 32,30 g

  • srdačan, pun okus
  • s ukusnom čokoladnom notom
  • voćna aroma naranče
€ 4,59 (€ 142,11 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Čoko čaj Bio

Yogi Tea Čoko čaj Bio, 37,40 g

  • Popularno među djecom i svima koji vole slatko
  • Iz biološkog uzgoja
€ 4,59 (€ 122,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Bio čaj Toplina za grlo

Yogi Tea Bio čaj Toplina za grlo, 1 pakiranje (30,60 g)

  • Pikantna i uzbudljiva receptura
  • Blago sladak okus
  • Za ugodnu toplinu u grlu
€ 4,19 (€ 136,93 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Cacao Chai organski začinski čaj

Pukka Cacao Chai organski začinski čaj, 40 g

  • grije i jača
  • nježno slatka nota
  • egzotičan okus
€ 5,19 (€ 129,75 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organski biljni čaj od kamilice, vanilije i manuka-meda

Pukka Organski biljni čaj od kamilice, vanilije i manuka-​meda, 32 g

  • fina mješavina
  • ukusno slatka nota
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 162,19 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Bio Čaj nakon jela

Yogi Tea Bio Čaj nakon jela, 1 pakiranje (30,60 g)

  • Ugodna slatkoća komorača
  • Ljutina paprene metvice i korijandera
  • Ukusno piće za mirne trenutke
€ 4,59 (€ 150,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Cosmoveda Relax 5 organski čaj

Cosmoveda Relax 5 organski čaj, 25 Vrećice

  • umirujuća biljna mješavina
  • kod napetosti
  • inspirirano duhom Ayurvede
€ 7,59 € 7,99 (€ 168,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO Duke's Blues

Or Tea? BIO Duke's Blues, Kutija vrećica čaja 10 kom. (10 komada)

  • s crnim čajem
  • osvježavajući okus
  • miris citrusa
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 07. listopada